5 x CR1620 mini Lítiové batérie everActive
Kód: BLEV1620BL


Súvisiaci tovar
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria
Typ a kapacita: Lítiová gombíková batéria CR2025 s kapacitou 150 mAh. Napätie a rozmery:...
Dlhá životnosť Spoľahlivý výkon Stabilné napätie Nízka hmotnosť Kompaktné rozmery
Vysoká energetická hustota pre dlhodobejšie napájanie zariadení Stabilný výkon pri rôznych...
Lítiová batéria Vinnic CR2032 s napätím 3V je ideálna pre široké spektrum elektronických...
✅ Švajčiarska prémiová kvalita ✅ Dlhá životnosť ✅ Spoľahlivý výkon ✅ Univerzálne použitie ✅...
✅ Široká kompatibilita – ideálne pre hodinky, kalkulačky, diaľkové ovládače a ďalšie malé...
Spoľahlivosť: Stabilné a dlhotrvajúce napájanie zariadení. Úspora: Kúpa balenia 10 kusov...
Spoľahlivá energia: Dlhotrvajúci a stabilný výkon pre vaše zariadenia. Široké využitie: Ideálne...
Spoľahlivosť a dlhá životnosť: VARTA CR2430 poskytuje stabilný výkon, ktorý zaručuje dlhodobé...
Výhody:✓ Dlhá životnosť✓ Spoľahlivý výkon✓ Kvalitná značka GP✓ Výhodné balenie 10 kusov
2× EverActive CR2016 – lítiové batérie s dlhou výdržou pre malé zariadenia (kľúče, diaľkové...
Podrobný popis

Gombíkové batérie majú veľmi široký rozsah použitia:
- hračky, kalkulačky, hracie skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, cyklopočítače, diaľkové ovládače, meracie prístroje (napr. elektronické posuvné meradlá, merače), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcovej frekvencie, udržiavanie CMOS pamäte v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie zo súčasnej produkcie - priamo od rešpektovaného výrobcu everActive s veľmi dlhou dobou spotreby (až 10 rokov od dátumu výroby).
Overená spoľahlivosť.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 5903205771810 |
| Kapacita: | 70 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 16 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | everActive |
| Alternatívne označenie: | DL1620, BR1620 |
| Označenie batérie: | CR1620 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

