5 x CR1632 mini Lítiové batérie everActive
Kód: BLEV1632BL


Súvisiaci tovar
Typ a kapacita: Lítiová gombíková batéria CR2025 s kapacitou 150 mAh. Napätie a rozmery:...
Dlhá životnosť: Až do 10 rokov spoľahlivého skladovania Vysoká spoľahlivosť: Ideálne pre...
Vysoká kvalita: Batérie Vinnic sú známe svojou spoľahlivosťou a dlhodobou výdržou, ideálne na...
Ekologická a bezpečná voľba: Batérie neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému...
10 kusov v balení alkalických gombíkových batérií everActive G12 / AG12 / LR43 / LR1142 –...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široké použitie: Ideálne...
Posilnite svoje zariadenia s lítiovými mini batériami Duracell CR2032! Sada obsahuje 5 batérií,...
Lítiové gombíkové/mincové/mincové batérie blister s 2 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
Originálny produkt DURACELL• Profesionálna kvalita• Vhodná pre široké spektrum zariadení• Dlhá...
Spoľahlivá energia: Dlhotrvajúci a stabilný výkon pre vaše zariadenia. Široké využitie: Ideálne...
Lítiová batéria Vinnic CR2032 s napätím 3V je ideálna pre široké spektrum elektronických...
Podrobný popis

Gombíkové batérie majú veľmi široký rozsah použitia:
- hračky, kalkulačky, hracie skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, cyklopočítače, diaľkové ovládače, meracie prístroje (napr. elektronické posuvné meradlá, merače), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcového tepu, udržiavanie CMOS pamäte v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie zo súčasnej produkcie - priamo od rešpektovaného výrobcu everActive s veľmi dlhou dobou spotreby (až 10 rokov od dátumu výroby).
Overená spoľahlivosť.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 5903205771841 |
| Kapacita: | 140 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 16 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 3,2 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | everActive |
| Označenie batérie: | CR1632 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

