5 x CR2450 Lítiová gombíková batéria everActive
Kód: BLEV2450BL


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Špičková kvalita, atraktívna cena.Gombíkové batérie majú veľmi široký rozsah použitia:
- hračky, kalkulačky, hracie skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, cyklopočítače, diaľkové ovládače, meracie prístroje (napr. elektronické posuvné meradlá, merače), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcovej frekvencie, udržiavanie pamäte CMOS v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie zo súčasnej produkcie - priamo od rešpektovaného výrobcu everActive s veľmi dlhou dobou spotreby (až 10 rokov od dátumu výroby).
Overená spoľahlivosť.
???? ŠIROKÉ MOŽNOSTI POUŽITIA:
Elektronické zariadenia:
• Kalkulačky
• LED dekorácie
• Diaľkové ovládače
• Laserové ukazovátka
• Počítače (CMOS pamäť)
Meracie prístroje:
• Elektronické posuvné meradlá
• Vreckové váhy
• Kúpeľňové váhy
• Cyklopočítače
Zdravotnícke pomôcky:
• Glukomery
• Monitory srdcovej frekvencie
• Iné zdravotnícke prístroje
Zábava a voľný čas:
• Hračky
• Hracie skrinky
• Lampy a baterky
• Hodinky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 5903205771933 |
| Kapacita: | 600 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 24,5 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 5 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | everActive |
| Alternatívne označenie: | DL2450, BR2450 |
| Označenie batérie: | CR2450 |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

