1 x CR2450 Lítiová gombíková batéria Duracell
Kód: BLDU2450


Súvisiaci tovar
• Vysoká kapacita 560 mAh pre náročné aplikácie• Profesionálna kvalita a spoľahlivosť značky...
• Špičková kvalita spracovania• Výhodná cena• Dlhá životnosť - až 10 rokov od dátumu výroby•...
• Vysoká spoľahlivosť• Dlhá životnosť• Aktuálna produkcia• Priamo od výrobcu• Dlhá doba...
• Životnosť až 5 rokov od dátumu výroby• Bez obsahu ortuti a škodlivých látok• V súlade s...
Vinnic CR2430 je vysokokvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna pre široké spektrum...
Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť• Univerzálne použitie v rôznych zariadeniach• Balenie...
CR2430 Green Cell lítiová batéria s kapacitou 290m mAh a 3V napätia. Vďaka použitiu...
Spoľahlivé alkalické gombíkové batérie everActive s dlhou životnosťou. Ideálne pre hodinky,...
Dlhá životnosť: až 10 rokov skladovania Kapacita 800 mAh: spoľahlivý zdroj energie...
Ekologická a bezpečná voľba: Batérie neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému...
Alkalická gombíková batéria GP LR44 (A76F), 5 ks Možnosť využitia: detské hračky, zvukové...
spoľahlivosť a dlhá životnosť kvalitné materiály a bezpečnostné prevedenie vhodné pre široké...
Originál - vyrobené v IndonéziiBatérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou...
Spoľahlivosť a Výkon: Lítiová batéria BR2330 poskytuje stabilné napätie 3V,...
Podrobný popis

Duracell CR2450 Lítiová gombíková batéria
- Napätie: 3V
- Vysokokvalitná lítiová batéria pre spoľahlivý výkon
- Ideálna pre hodinky, diaľkové ovládače, kalkulačky a malé elektronické zariadenia
- Dlhá životnosť a spoľahlivý výkon
- Priemer: 24.5 mm
- Výška: 5.0 mm
- Originálne balenie Duracell
• Typ: Nedobíjateľná
• Prevedenie: Gombíková (pastilková)
• Vysoká spoľahlivosť
• Dlhá životnosť
• Stabilný výkon
Batérie s dlhým dátumom spotreby.
Batéria je dodávaná v originálnom blistrovom balení, čo zaručuje jej pravosť a bezpečné skladovanie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 5000394030428 |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 24,5 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 5 mm |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | Duracell |
| Alternatívne označenie: | DL2450, BR2450 |
| Označenie batérie: | CR2450 |
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

