Gombíková Lítiová batéria BR2330 - Panasonic 3V
Kód: XCR33


Súvisiaci tovar
Lítiové gombíkové/mincové/mincové batérie blister so 4 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
Napájajte svoje zariadenia spoľahlivo pomocou 5× lítiovej batérie Vinnic CR2477. Ide o batérie...
Dlhá životnosť - až 10 rokov pri správnom skladovaní Široký teplotný rozsah použitia: -20°C až...
Lítiová batéria Vinnic CR3032 s napätím 3V je ideálna pre napájanie rôznych elektronických...
Spoľahlivý výkon: Batérie poskytujú stabilný a dlhodobý výkon pre vaše malé elektronické...
• Špičková kvalita spracovania• Výhodná cena• Dlhá životnosť - až 10 rokov od dátumu výroby•...
• Vysoká spoľahlivosť• Dlhá životnosť• Aktuálna produkcia• Priamo od výrobcu• Dlhá doba...
10 kusov v balení alkalických gombíkových batérií everActive G0 / AG0 / LR63 / LR521 – spoľahlivá...
Dlhá životnosť: až 10 rokov skladovania Kapacita 800 mAh: spoľahlivý zdroj energie...
• Životnosť až 5 rokov od dátumu výroby• Bez obsahu ortuti a škodlivých látok• V súlade s...
✔ Napätie: 3V – stabilný výkon pre vaše zariadenia✔ Vysoká kapacita: výdrž až niekoľko rokov pri...
Vysoká kvalita: Originálne batérie Panasonic zaručujú spoľahlivý výkon. Dlhá životnosť:...
Dlhá životnosť: Lítiové batérie CR1632 Panasonic poskytujú vynikajúci výkon a sú ideálne pre...
Lítiové gombíkové/mincové/mincové batérie blister s 2 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
Podrobný popis
Technologicky vyspelá lítiová gombíková batéria BR2330 navrhnutá pre spoľahlivé napájanie malých elektronických zariadení. Ideálna pre rôzne základné aj inteligentné aplikácie, ako sú kľúče od auta, diaľkové ovládače, váhy, zdravotnícke prístroje, zariadenia inteligentnej domácnosti a mnoho ďalších.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 8584193481881 |
| Kapacita: | 255 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 23 mm |
| Výrobca: | Panasonic |
| Výška: | 30 mm |
| Obsah balenia: | blister 1 kus. |
| Model/kód výrobcu: | BR2330 |
| Označenie typu batérie: | Lítiová batéria |
| Všeobecná séria gombíkových/mincových batérií: | BR-2330, BR2330, BR2330BN, BR230/BN, BR2330/BE,BR-2330, BR2330, BR-2330BN, BR2330BN, P187-ND, BR 2330/BE, BR2330BE |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

