10 x alkalické (gombíkové) batérie G1 / AG1 / LR60 / LR621 everActive
Kód: ALEVAG1


Súvisiaci tovar
Zabezpečte si dlhú výdrž energie s týmito 4 alkalickými batériami everActive Pro typu AA (LR6)....
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široké použitie: Ideálne...
Lítiová batéria Vinnic CR1220 s napätím 3V je ideálna pre napájanie širokej škály elektronických...
✅ Dlhá životnosť až 10 rokov od dátumy výroby✅ Spoľahlivá prevádzka pri teplotách -30°C až +60°C✅...
Originál - vyrobené v IndonéziiBatérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou...
Vysoká kvalita: Batérie Vinnic sú známe svojou spoľahlivosťou a dlhodobou výdržou, ideálne na...
✅ Japonská značka s vysokou spoľahlivosťou✅ Dlhá životnosť a vynikajúce parametre✅ Originálny...
Vysoké napätie 3V pre stabilné napájanie Dlhá životnosť: až 10 rokov skladovania Široký rozsah...
Vysoká kvalita: Originálne batérie Panasonic zaručujú spoľahlivý výkon. Dlhá životnosť:...
• Životnosť až 5 rokov od dátumu výroby• Bez obsahu ortuti a škodlivých látok• V súlade s...
Spoľahlivosť a dlhá životnosť: VARTA CR2430 poskytuje stabilný výkon, ktorý zaručuje dlhodobé...
Kompatibilita: Plne kompatibilná s Apple AirTag, zaručuje bezproblémové používanie a optimálny...
Lítiová batéria Vinnic CR1616 s napätím 3V je ideálnou voľbou pre napájanie menších...
Spoľahlivosť a Výkon: Lítiová batéria CR1620 poskytuje stabilné napätie 3V, zabezpečujúce...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic sú kvalitné a poskytujú stabilný výkon počas celej svojej...
Podrobný popis
Alkalické batérie everActive LR621 LR60 AG1 - 10 kusov
Najvyššia kvalita, atraktívna cena.
Gombíkové batérie majú veľmi široký rozsah použitia:
- hračky, kalkulačky, hracie skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, cyklopočítadlá, diaľkové ovládače, meracie prístroje (napr. elektronické posuvné meradlá, merače), medicínske prístroje (napr. glukomery), laserové ukazovátka, merače tepu, zálohovanie CMOS pamäte v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od váženého výrobcu everActive s veľmi dlhým dátumom spotreby.
everActive batérie sú šetrné k životnému prostrediu - spĺňajú európsku smernicu 2013/56/EU - neobsahujú škodlivé látky ako ortuť, kadmium či olovo. Zabezpečujú spoľahlivú a dlhotrvajúcu prevádzku každého zariadenia .

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 5903205773203 |
| Kapacita: | 12 mAh |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 6,8 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2,1 mm |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Značky: | everActive |
| Alternatívne označenie: | 363, 364, SR621, SR60, LR60, LR620, LR621 |
| Označenie batérie: | G1 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


