8 kusov - sada 4 x CR2032 / 2x CR2025 / 2x CR2016 Lítiových batérií everActive
Kód: BLEVCRMIX8BL


Súvisiaci tovar
Spoľahlivá energia: Dlhotrvajúci a stabilný výkon pre vaše zariadenia. Široké využitie: Ideálne...
Typ a kapacita: Lítiová gombíková batéria CR2025 s kapacitou 150 mAh. Napätie a rozmery:...
Lítiové gombíkové/mincové/mincové batérie blister s 2 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
Lítiové gombíkové/mincové/mincové batérie blister so 4 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
Originálne lítiové batérie ENERGIZER CR2032 v praktickom balení typu blister (6 kusov). Ideálne...
Vysoká energetická hustota pre dlhodobejšie napájanie zariadení Stabilný výkon pri rôznych...
✅ Japonská značka s vysokou spoľahlivosťou✅ Dlhá životnosť a vynikajúce parametre✅ Originálny...
Dlhá životnosť: Lítiová technológia zaručuje dlhú výdrž a spoľahlivé napájanie vašich zariadení....
Vysoká kvalita: Originálne batérie Vinnic z najnovšej výrobnej série. Univerzálne použitie:...
Spoľahlivosť a Výkon: Lítiová batéria CR1620 poskytuje stabilné napätie 3V, zabezpečujúce...
Spoľahlivosť a dlhá životnosť: VARTA CR2430 poskytuje stabilný výkon, ktorý zaručuje dlhodobé...
10 kusov v balení alkalických gombíkových batérií everActive G0 / AG0 / LR63 / LR521 – spoľahlivá...
Dlhá životnosť: Až do 10 rokov spoľahlivého skladovania Vysoká spoľahlivosť: Ideálne pre...
2× EverActive CR2016 – lítiové batérie s dlhou výdržou pre malé zariadenia (kľúče, diaľkové...
Podrobný popis
EverActive sada lítiových batérií
4x CR2032; 2x CR2025; 2x CR2016
Gombíkové batérie majú veľmi široký rozsah použitia:
- hračky, kalkulačky, hracie skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, cyklopočítače, diaľkové ovládače, meracie prístroje (napr. elektronické posuvné meradlá, merače), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcového tepu, udržiavanie CMOS pamäte v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie zo súčasnej produkcie - priamo od rešpektovaného výrobcu everActive s veľmi dlhou dobou spotreby (až 10 rokov od dátumu výroby).
Overená spoľahlivosť.
|
||||||||||||||||||||||||||||

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| EAN: | 5903205771254 |
| Kapacita: | 90 mAh, 150, 220 |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 20 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 1,6 mm, 2,5, 3,2 |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | everActive |
| Alternatívne označenie: | CR2025, CR2016 |
| Označenie batérie: | CR2032 |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

