Green Cell 2x Batéria AA HR6 2600mAh
Kód: GR05


Súvisiaci tovar
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Nabíjačka GC VitalCharger (USB-C / Micro USB) pre AA / AAA batérie - nabíjajte batérie kdekoľvek...
Kapacita: 250mAh | Napätie: 9V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Kapacita: 950mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Kapacita: 3200 mAh Napätie: 15V Záruka: 24 mesiacov Najväčšia kvalita značky Green Cell Články...
Kapacita: 4400mAh Napätie: 10.8V / 11.1V Najväčšia kvalita značky Green Cell Články Green Cell...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesMesiacov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903317225850 |
| Kapacita: | 2600 mAh |
| Kód produktu: | GR05 |
| Napätie: | 1,2 V |
| Pracovná teplota: | od -20°C do 60°C |
| Stav: | Nové |
| Typ: | Ni-MH |
| ? Typ batérie: | Ni-MH, Typ AA |
| Výrobca: | Green Cell |
| Záruka: | 24 mes Mesiacov |
Spoľahlivosť a dlhá životnosť: VARTA CR2430 poskytuje stabilný výkon, ktorý zaručuje dlhodobé...
Lítiová batéria Vinnic CR1632 s napätím 3V je skvelou voľbou pre napájanie rôznych elektronických...
Lítiová batéria Vinnic CR1220 s napätím 3V je ideálna pre napájanie širokej škály elektronických...
Lítiová batéria Vinnic CR2032 s napätím 3V je ideálna pre široké spektrum elektronických...
Spoľahlivosť: Stabilné a dlhotrvajúce napájanie zariadení. Úspora: Kúpa balenia 10 kusov...
Ekologická a bezpečná voľba: Batérie neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému...
Lítiová batéria Vinnic CR1620 s napätím 3V je ideálna pre napájanie rôznych elektronických...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široké použitie: Ideálne...
Vysoká spoľahlivosť: Tieto batérie poskytujú stabilný a dlhodobý výkon pre malé elektronické...
CR2032,CR2032/ 2032 / DL2032 / ECR2032 / CR-2032 Green Cell lítiová batéria s kapacitou 220 mAh a...
Vinnic CR1025 je kvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna na napájanie rôznych zariadení...
Vysokokvalitné lítiové batérie everActive CR2032 (3 V) s extrémnou skladovateľnosťou až 10 rokov...
✅ Švajčiarska prémiová kvalita ✅ Dlhá životnosť ✅ Spoľahlivý výkon ✅ Univerzálne použitie ✅...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

