1 x strieborná (hodinková) batéria Renata 344 / SR1136SW SP
Kód: BRE344SP


Súvisiaci tovar
Originál - Made in Japan - batérie japonskej výroby.Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic sú kvalitné a poskytujú stabilný výkon počas celej svojej...
Vysoká kvalita: Renata je známa svojou spoľahlivosťou a kvalitou batérií, ktoré sú používané vo...
Posilnite svoje zariadenia s lítiovými mini batériami Duracell CR2032! Sada obsahuje 5 batérií,...
Spoľahlivá energia: Dlhotrvajúci a stabilný výkon pre vaše zariadenia. Široké využitie: Ideálne...
Spoľahlivosť a Výkon: Lítiová batéria BR2330 poskytuje stabilné napätie 3V,...
CR2430 Green Cell lítiová batéria s kapacitou 290m mAh a 3V napätia. Vďaka použitiu...
Spoľahlivosť a Výkon: Lítiová batéria CR1620 poskytuje stabilné napätie 3V, zabezpečujúce...
Kvalitná lítiová batéria MAXELL s napätím 3V a rozmermi 12mm x 2mm. Ideálna pre medicínske...
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria
Vysoká spoľahlivosť: Tieto batérie poskytujú stabilný a dlhodobý výkon pre malé elektronické...
Vysoké napätie 3V pre stabilné napájanie Dlhá životnosť: až 10 rokov skladovania Široký rozsah...
• Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť• Kompaktné rozmery: priemer 11,6 mm, výška 10,8 mm•...
Dlhá životnosť Spoľahlivý výkon Stabilné napätie Nízka hmotnosť Kompaktné rozmery
Profesionálna sada 200 ks lítiových batérií everActive CR2032 v úspornom priemyselnom balení....
Podrobný popis
Batérie hodiniek Renata sú batérie z oxidu striebra. Používajú sa v širokej škále hodiniek – od digitálnych, vyžadujúcich veľké články, až po najelegantnejšie dámske hodinky napájané veľmi malými batériami.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| Kapacita: | 105 mAh |
| Napätie: | 1,55 V |
| Priemer: | 11,6 mm |
| Technológia: | Strieborná batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 3,6 mm |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | Renata |
| Alternatívne označenie: | 344, SR42 |
| Označenie batérie: | SR1136SW |
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

