2 x lítiové batérie everActive CR2016
Kód: BLEV20162BL


Súvisiaci tovar
Vinnic CR1025 je kvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna na napájanie rôznych zariadení...
Spoľahlivosť a dlhá výdrž: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široká...
Spoľahlivosť a Výkon: Lítiová batéria CR1620 poskytuje stabilné napätie 3V, zabezpečujúce...
Dlhá životnosť: Batérie s dlhou trvanlivosťou a minimálnym úbytkom kapacity. Spoľahlivý výkon:...
Ekologická a bezpečná voľba: Batérie neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému...
Vinnic CR2430 je vysokokvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna pre široké spektrum...
Dlhá životnosť: až 10 rokov skladovania Kapacita 800 mAh: spoľahlivý zdroj energie...
Renata 344 (SR1136SW SP) je kvalitná hodinková batéria s dlhodobou životnosťou a spoľahlivým...
✔ Napätie: 3V – stabilný výkon pre vaše zariadenia✔ Vysoká kapacita: výdrž až niekoľko rokov pri...
Originál - Made in Japan - batérie japonskej výroby.Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od...
Vysoká kvalita: Originálne batérie Vinnic z najnovšej výrobnej série. Univerzálne použitie:...
Lítiová batéria Vinnic CR1616 s napätím 3V je ideálnou voľbou pre napájanie menších...
Podrobný popis

Gombíkové batérie majú veľmi široké uplatnenie:
- hračky, kalkulačky, hudobné skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, počítadlá bicyklov, diaľkové ovládače, meracie zariadenia (napr. elektronické posuvné meradlá, glukometre), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcového tepu, zálohovanie pamäte CMOS v počítačoch a iných zariadeniach a iné.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| EAN: | 5903205774125 |
| Kapacita: | 80 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 20 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 1,6 mm |
| Počet kusov v balení: | 2 |
| Značky: | everActive |
| Označenie batérie: | CR2016 |
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

