Lítiová batéria CR1220 MAXELL 3V (12mm x 2mm) - Široké použitie
Kód: BLJP12201BL


Súvisiaci tovar
Dlhá životnosť Spoľahlivý výkon Stabilné napätie Nízka hmotnosť Kompaktné rozmery
Dlhá životnosť: Až do 10 rokov spoľahlivého skladovania Vysoká spoľahlivosť: Ideálne pre...
Dlhá životnosť a vysoká spoľahlivosť: S batériami GP získate výkon a spoľahlivosť, ktorú...
Lítiová batéria Vinnic CR2032 s napätím 3V je ideálna pre široké spektrum elektronických...
Naša alkalická batéria VARTA G13 / LR44 / L1154 je ideálnym riešením pre všetky vaše zariadenia,...
• Životnosť až 5 rokov od dátumu výroby• Bez obsahu ortuti a škodlivých látok• V súlade s...
CR2032,CR2032/ 2032 / DL2032 / ECR2032 / CR-2032 Green Cell lítiová batéria s kapacitou 220 mAh a...
Dlhá životnosť: Lítiová technológia zaručuje dlhú výdrž a spoľahlivé napájanie vašich zariadení....
LR44 Green Cell lítiová batéria 1,5V napätia. Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov...
Napájajte svoje zariadenia spoľahlivo pomocou 5× lítiovej batérie Vinnic CR2477. Ide o batérie...
10 kusov v balení alkalických gombíkových batérií everActive G12 / AG12 / LR43 / LR1142 –...
Originálne lítiové batérie ENERGIZER CR2032 v praktickom balení typu blister (6 kusov). Ideálne...
Spoľahlivý výkon: Batérie poskytujú stabilný a dlhodobý výkon pre vaše malé elektronické...
Podrobný popis
Predstavujeme vám spoľahlivú lítiovú batériu od renomovanej spoločnosti MAXELL. Tieto batérie sa vyznačujú dlhou životnosťou a stabilným výkonom, vďaka čomu sú ideálne pre široké spektrum elektronických zariadení. Batérie sú nové, originálne zabalené a pochádzajú priamo od importéra, čo zaručuje ich kvalitu a čerstvosť.
Hlavné výhody:
- Vysoká kvalita: Produkt od renomovaného výrobcu MAXELL.
- Dlhá životnosť: Spoľahlivý zdroj energie pre vaše zariadenia.
- Stabilné napätie: Zabezpečuje konštantný výkon zariadenia.
- Široké použitie: Vhodná pre rôzne elektronické zariadenia.
- Originálne balenie: Zaručuje kvalitu a čerstvosť batérie.
- Priamo od importéra: Zabezpečuje najlepšiu cenu a dostupnosť.
Originál - Made in Japan - batérie japonskej výroby.
Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu Maxell s dlhou dobou spotreby.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| EAN: | 4902580102982 |
| Kapacita: | 36 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 12,5 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2 mm |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | Maxell |
| Označenie batérie: | CR1220 |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

