5 x lítiová batéria Vinnic CR1025
Kód: BLVIN10255BL


Súvisiaci tovar
LR44 Green Cell lítiová batéria 1,5V napätia. Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov...
Posilnite svoje zariadenia s lítiovými mini batériami Duracell CR2032! Sada obsahuje 5 batérií,...
Originálny produkt DURACELL• Profesionálna kvalita• Vhodná pre široké spektrum zariadení• Dlhá...
✅ Dlhá životnosť až 10 rokov od dátumy výroby✅ Spoľahlivá prevádzka pri teplotách -30°C až +60°C✅...
Spoľahlivosť a dlhá výdrž: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široká...
Ekologická a bezpečná voľba: Batérie neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému...
Lítiová batéria Vinnic CR1632 s napätím 3V je skvelou voľbou pre napájanie rôznych elektronických...
Dlhá životnosť: Batérie s dlhou trvanlivosťou a minimálnym úbytkom kapacity. Spoľahlivý výkon:...
Profesionálna sada 200 ks lítiových batérií everActive CR2032 v úspornom priemyselnom balení....
Originálne lítiové batérie ENERGIZER CR2032 v praktickom balení typu blister (6 kusov). Ideálne...
Originálna, lítiová batéria CR2025 CR2025/ 2025 / ECR2025 / CR-2025 GP s kapacitou 150m mAh a...
Dlhá životnosť: Alkalická technológia poskytuje stabilný a trvácny výkon. Univerzálne použitie:...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic sú kvalitné a poskytujú stabilný výkon počas celej svojej...
Renata 344 (SR1136SW SP) je kvalitná hodinková batéria s dlhodobou životnosťou a spoľahlivým...
Lítiová batéria Vinnic CR927 s napätím 3V je ideálnym riešením pre napájanie rôznych malých...
Podrobný popis

Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou spotreby.
Vlastnosti:
- Napätie: 3V
- Typ: Lítiová
- Obsah balenia: 5 kusov
- Spoľahlivosť a dlhá životnosť
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4898338018493 |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 10 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2,5 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | Vinnic |
| Označenie batérie: | CR1025 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

