5 x CR1616 mini Lítiové batérie everActive
Kód: BLEV1616BL5


Súvisiaci tovar
Dlhá životnosť Spoľahlivý výkon Stabilné napätie Nízka hmotnosť Kompaktné rozmery
Vysoká spoľahlivosť: Tieto batérie poskytujú stabilný a dlhodobý výkon pre malé elektronické...
Spoľahlivé alkalické gombíkové batérie everActive s dlhou životnosťou. Ideálne pre hodinky,...
Kompatibilita: Plne kompatibilná s Apple AirTag, zaručuje bezproblémové používanie a optimálny...
Vinnic CR1025 je kvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna na napájanie rôznych zariadení...
✅ Japonská značka s vysokou spoľahlivosťou✅ Dlhá životnosť a vynikajúce parametre✅ Originálny...
✅ Široká kompatibilita – ideálne pre hodinky, kalkulačky, diaľkové ovládače a ďalšie malé...
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria blister s 5 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic sú kvalitné a poskytujú stabilný výkon počas celej svojej...
• Vysoká kapacita 560 mAh pre náročné aplikácie• Profesionálna kvalita a spoľahlivosť značky...
Podrobný popis

Gombíkové batérie majú veľmi široký rozsah použitia:
- hračky, kalkulačky, hracie skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, cyklopočítače, diaľkové ovládače, meracie prístroje (napr. elektronické posuvné meradlá, merače), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcovej frekvencie, udržiavanie pamäte CMOS v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie zo súčasnej produkcie - priamo od rešpektovaného výrobcu everActive s veľmi dlhou dobou spotreby (až 10 rokov od dátumu výroby).
Overená spoľahlivosť.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 5903205773067 |
| Kapacita: | 50 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 16 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 1,6 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | everActive |
| Alternatívne označenie: | DL1616, BR1616 |
| Označenie batérie: | CR1616 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

