CR1225 SC 1BL Renata Lítiová batéria BR1225
Kód: BLRE12251B


Súvisiaci tovar
Posilnite svoje zariadenia s lítiovými mini batériami Duracell CR2032! Sada obsahuje 5 batérií,...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic sú kvalitné a poskytujú stabilný výkon počas celej svojej...
Spoľahlivá energia: Dlhotrvajúci a stabilný výkon pre vaše zariadenia. Široké využitie: Ideálne...
Lítiová batéria Vinnic CR1220 s napätím 3V je ideálna pre napájanie širokej škály elektronických...
• Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť• Kompaktné rozmery: priemer 11,6 mm, výška 10,8 mm•...
Ekologická a bezpečná voľba: Batérie neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému...
Lítiová batéria Vinnic CR927 s napätím 3V je ideálnym riešením pre napájanie rôznych malých...
Dlhá životnosť: Spoľahlivý zdroj energie s dlhou výdržou. Originálny produkt: Priamo od výrobcu...
Lítiové gombíkové/mincové/mincové batérie blister so 4 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
Originálny produkt DURACELL• Profesionálna kvalita• Vhodná pre široké spektrum zariadení• Dlhá...
Vysoká energetická hustota pre dlhodobejšie napájanie zariadení Stabilný výkon pri rôznych...
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria blister s 5 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
Kompatibilita: Plne kompatibilná s Apple AirTag, zaručuje bezproblémové používanie a optimálny...
Vysoké napätie 3V pre stabilné napájanie Dlhá životnosť: až 10 rokov skladovania Široký rozsah...
Dlhá životnosť - až 10 rokov pri správnom skladovaní Široký teplotný rozsah použitia: -20°C až...
✅ Široká kompatibilita – ideálne pre hodinky, kalkulačky, diaľkové ovládače a ďalšie malé...
Podrobný popis
Líthiová gombíková batéria Renata CR1225 je zárukou Švajčiarskej kvality. Jedná sa o Švajčiarsku batériu vhodnú najmä pre drobnú elektroniku. Batéria obsahuje dioxid manganitý Lithia a vďaka tomu sa jedná o batériu s dlhou výdržou. Obsahuje tlakové kontakty. Batériu Renata CR1225 je možné použiť do všetkých typov elektroniky napájaných batériou typu DL1225, BR1225, KL1225, LM1225. Napätie 3V. V balení 1ks. Kapacita 48mAh. Batériu nie je možné nabíjať. Priemer: 12,5 mm. Výška: 2,5 mm
Vlastnosti
- Obsahuje dioxid manganitý lítia
- Vysoká energetická hustota
- Dlhá skladovateľnosť
- Stabilné napätie
- Nenabíjateľná batéria
Použitie
Ideálna pre:
- Diaľkové ovládače
- Hodinky
- Kalkulačky
- Malú elektroniku
- Meracie prístroje
- Zdravotnícke zariadenia
Dôležité upozornenie
⚠️ Batéria nie je nabíjateľná. Nepokúšajte sa ju nabíjať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| EAN: | 785618114621 |
| Kapacita: | 48 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 12,5 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2,5 mm |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | Renata |
| Alternatívne označenie: | BR1225, KL1225, LM1225 |
| Označenie batérie: | DL1225 |
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

