5 x lítiová batéria Vinnic CR2477
Kód: BLVI24775BL


Súvisiaci tovar
Dlhá životnosť: až 10 rokov skladovania Kapacita 800 mAh: spoľahlivý zdroj energie...
Dlhá životnosť a vysoká spoľahlivosť: S batériami GP získate výkon a spoľahlivosť, ktorú...
Vysoká kvalita: Renata je známa svojou spoľahlivosťou a kvalitou batérií, ktoré sú používané vo...
Originál - vyrobené v IndonéziiBatérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou...
10 kusov v balení alkalických gombíkových batérií everActive G0 / AG0 / LR63 / LR521 – spoľahlivá...
• Životnosť až 5 rokov od dátumu výroby• Bez obsahu ortuti a škodlivých látok• V súlade s...
Vysoké napätie 3V pre stabilné napájanie Dlhá životnosť: až 10 rokov skladovania Široký rozsah...
Dlhá životnosť: Alkalická technológia poskytuje stabilný a trvácny výkon. Univerzálne použitie:...
Typ a kapacita: Lítiová gombíková batéria CR2025 s kapacitou 150 mAh. Napätie a rozmery:...
✅ Japonská značka s vysokou spoľahlivosťou✅ Dlhá životnosť a vynikajúce parametre✅ Originálny...
Vysoká kapacita a výkon: Navrhnuté s kapacitou 160 mAh, poskytujú stabilné napätie 1,5 V pre...
Originálne lítiové batérie ENERGIZER CR2032 v praktickom balení typu blister (6 kusov). Ideálne...
✅ Dlhá životnosť až 10 rokov od dátumy výroby✅ Spoľahlivá prevádzka pri teplotách -30°C až +60°C✅...
Podrobný popis
Batérie zo súčasnej výroby - priamo od výrobcu - s dlhou dobou spotreby.

Hlavné výhody
- 5 kusov v balení – praktické riešenie do zásoby
- Typ batérie: CR2477
- Lítiová technológia pre dlhú výdrž a stabilný výkon
- Vhodné pre zariadenia kompatibilné s rozmerom a typom CR2477
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| EAN: | 4898338018608 |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 24,5 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 7,7 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | Vinnic |
| Označenie batérie: | CR2477 |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

