5 x lítiová batéria Vinnic CR1220
Kód: BLVI12205BL


Súvisiaci tovar
Vysokokvalitné lítiové batérie everActive CR2032 (3 V) s extrémnou skladovateľnosťou až 10 rokov...
✅ Dlhá životnosť až 10 rokov od dátumy výroby✅ Spoľahlivá prevádzka pri teplotách -30°C až +60°C✅...
Originálne lítiové batérie ENERGIZER CR2032 v praktickom balení typu blister (6 kusov). Ideálne...
Vysoká energetická hustota pre dlhodobejšie napájanie zariadení Stabilný výkon pri rôznych...
Vysoká kvalita: Originálne batérie Vinnic z najnovšej výrobnej série. Univerzálne použitie:...
Lítiová batéria Vinnic CR3032 s napätím 3V je ideálna pre napájanie rôznych elektronických...
• Vysoká kapacita 560 mAh pre náročné aplikácie• Profesionálna kvalita a spoľahlivosť značky...
Spoľahlivosť: Stabilné a dlhotrvajúce napájanie zariadení. Úspora: Kúpa balenia 10 kusov...
Vinnic CR1025 je kvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna na napájanie rôznych zariadení...
Vysoká kvalita a spoľahlivosť: Produkcia od renomovaného výrobcu Vinnic zaručuje dlhú životnosť a...
Ekologická a bezpečná voľba: Batérie neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému...
Napájajte svoje zariadenia spoľahlivo pomocou 5× lítiovej batérie Vinnic CR2477. Ide o batérie...
Spoľahlivý výkon: Batérie poskytujú stabilný a dlhodobý výkon pre vaše malé elektronické...
Originál - Made in Japan - batérie japonskej výroby.Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od...
typ: alkalická batéria napätie [V]: 1,5 Blister s 10 kusmi iné...
Podrobný popis

Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou spotreby.
Vlastnosti:
- Napätie: 3V
- Typ: Lítiová
- Obsah balenia: 5 kusov
- Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť
Udržte svoje zariadenia v chode s batériami Vinnic CR1220!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4898338018509 |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 12,5 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | Vinnic |
| Alternatívne označenie: | DL1220, BR1220 |
| Označenie batérie: | CR1220 |
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

