5 x CR927 mini Lítiové batérie everActive
Kód: BLEV927BL5


Súvisiaci tovar
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria
Typ a kapacita: Lítiová gombíková batéria CR2025 s kapacitou 150 mAh. Napätie a rozmery:...
Dlhá životnosť Spoľahlivý výkon Stabilné napätie Nízka hmotnosť Kompaktné rozmery
Kvalitná lítiová batéria MAXELL s napätím 3V a rozmermi 12mm x 2mm. Ideálna pre medicínske...
Originál - vyrobené v IndonéziiBatérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou...
Originálne lítiové batérie ENERGIZER CR2032 v praktickom balení typu blister (6 kusov). Ideálne...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic sú kvalitné a poskytujú stabilný výkon počas celej svojej...
✔ Napätie: 3V – stabilný výkon pre vaše zariadenia✔ Vysoká kapacita: výdrž až niekoľko rokov pri...
• Životnosť až 5 rokov od dátumu výroby• Bez obsahu ortuti a škodlivých látok• V súlade s...
Podrobný popis
EverActive CR927 lítiová batéria - 5 kusov v blistri
Gombíkové batérie majú veľmi široký rozsah použitia:
- hračky, kalkulačky, hracie skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, cyklopočítače, diaľkové ovládače, meracie prístroje (napr. elektronické posuvné meradlá, merače), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcového tepu, udržiavanie CMOS pamäte v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie zo súčasnej produkcie - priamo od rešpektovaného výrobcu everActive s veľmi dlhou dobou spotreby (až 10 rokov od dátumu výroby).
Overená spoľahlivosť.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 5903205773005 |
| Kapacita: | 30 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 9,5 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2,7 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | everActive |
| Označenie batérie: | CR927 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


