5 x CR2430 Lítiové batérie everActive
Kód: BLEV2430BL


Súvisiaci tovar
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria
Typ a kapacita: Lítiová gombíková batéria CR2025 s kapacitou 150 mAh. Napätie a rozmery:...
Vysoká kapacita a výkon: Navrhnuté s kapacitou 160 mAh, poskytujú stabilné napätie 1,5 V pre...
Alkalická gombíková batéria GP LR44 (A76F), 5 ks Možnosť využitia: detské hračky, zvukové...
Vysoká kvalita: Originálne batérie Vinnic z najnovšej výrobnej série. Univerzálne použitie:...
Vysoká kvalita: Batérie Vinnic sú známe svojou spoľahlivosťou a dlhodobou výdržou, ideálne na...
Spoľahlivý výkon: Batérie poskytujú stabilný a dlhodobý výkon pre vaše malé elektronické...
✅ Švajčiarska prémiová kvalita ✅ Dlhá životnosť ✅ Spoľahlivý výkon ✅ Univerzálne použitie ✅...
CR2032,CR2032/ 2032 / DL2032 / ECR2032 / CR-2032 Green Cell lítiová batéria s kapacitou 220 mAh a...
Vysoká spoľahlivosť: Tieto batérie poskytujú stabilný a dlhodobý výkon pre malé elektronické...
Podrobný popis

Gombíkové batérie majú veľmi široký rozsah použitia:
- hračky, kalkulačky, hracie skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, cyklopočítače, diaľkové ovládače, meracie prístroje (napr. elektronické posuvné meradlá, merače), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcového tepu, udržiavanie CMOS pamäte v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie zo súčasnej produkcie - priamo od rešpektovaného výrobcu everActive s veľmi dlhou dobou spotreby (až 10 rokov od dátumu výroby).
Overená spoľahlivosť.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 5903205771902 |
| Kapacita: | 300 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 24,5 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 3 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | everActive |
| Označenie batérie: | CR2430 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

