5 x Alkalická Batéria GP LR44 (A76)
Kód: XCR09


Súvisiaci tovar
CR1620 Green Cell lítiová batéria 3V napätia. Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov...
Lítium-iónová 210 mAh Mitsubishi
Záložná CMOS batéria pre širokú škálu notebookov Lenovo ThinkPad. Zabezpečuje spoľahlivé...
Integrovaná Batéria CR2032: Vysoko kvalitná 3V lítiová batéria CR2032 pre dlhodobé a stabilné...
Lítiová batéria Vinnic CR1632 s napätím 3V je skvelou voľbou pre napájanie rôznych elektronických...
Vysoká kapacita a spoľahlivosť: Batérie Energizer poskytujú dlhodobý výkon a stabilitu, čo ich...
Vysoká kvalita a spoľahlivosť: Produkcia od renomovaného výrobcu Vinnic zaručuje dlhú životnosť a...
Vysoká kapacita a výkon: Navrhnuté s kapacitou 160 mAh, poskytujú stabilné napätie 1,5 V pre...
Vysoká kvalita: Renata je známa svojou spoľahlivosťou a kvalitou batérií, ktoré sú používané vo...
Kompatibilita: Plne kompatibilná s Apple AirTag, zaručuje bezproblémové používanie a optimálny...
2× EverActive CR2016 – lítiové batérie s dlhou výdržou pre malé zariadenia (kľúče, diaľkové...
Vysoká kvalita: Batérie Vinnic sú známe svojou spoľahlivosťou a dlhodobou výdržou, ideálne na...
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria
Dlhá životnosť: Lítiové batérie CR1632 Panasonic poskytujú vynikajúci výkon a sú ideálne pre...
Podrobný popis
napätie 1,5 V
kategórie / rad Alkaline cell
menovitá kapacita 110 mAh (pri záťaži 1,6 kOhm)
typové označenie GP A76F (AG13, LR44, LR1154, V13GA, PX76A)
rozmer 11,6 × 5,40 mm
cena za množstvo cena za 1 ks
predajný obal 5 ks, blister

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 5907813964671 |
| Napätie: | 1,5 V |
| Pracovná teplota: | -18 °C - 50 °C |
| Priemer: | 11,6 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| Výška: | 5,4 mm |
| Značky: | GP Batteries |
| Alternatívne označenie: | LR1154A76F, AG13, LR44, V13GA, PX76A, A76,LR1154 |
| Označenie batérie: | LR44 |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

