5 x CR1220 mini Lítiové batérie everActive
Kód: BLEV1220BL5


Súvisiaci tovar
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria
Dlhá životnosť Spoľahlivý výkon Stabilné napätie Nízka hmotnosť Kompaktné rozmery
Kvalitná lítiová batéria MAXELL s napätím 3V a rozmermi 12mm x 2mm. Ideálna pre medicínske...
Vysoká kvalita: Renata je známa svojou spoľahlivosťou a kvalitou batérií, ktoré sú používané vo...
Dlhá životnosť: Spoľahlivý zdroj energie s dlhou výdržou. Originálny produkt: Priamo od výrobcu...
✅ Japonská značka s vysokou spoľahlivosťou✅ Dlhá životnosť a vynikajúce parametre✅ Originálny...
Spoľahlivé alkalické gombíkové batérie everActive s dlhou životnosťou. Ideálne pre hodinky,...
Renata 344 (SR1136SW SP) je kvalitná hodinková batéria s dlhodobou životnosťou a spoľahlivým...
CR2430 Green Cell lítiová batéria s kapacitou 290m mAh a 3V napätia. Vďaka použitiu...
Alkalická gombíková batéria GP LR44 (A76F), 5 ks Možnosť využitia: detské hračky, zvukové...
Spoľahlivosť a Výkon: Lítiová batéria CR1620 poskytuje stabilné napätie 3V, zabezpečujúce...
2× EverActive CR2016 – lítiové batérie s dlhou výdržou pre malé zariadenia (kľúče, diaľkové...
Podrobný popis

Gombíkové batérie majú veľmi široký rozsah použitia:
- hračky, kalkulačky, hracie skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, cyklopočítače, diaľkové ovládače, meracie prístroje (napr. elektronické posuvné meradlá, merače), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcového tepu, udržiavanie CMOS pamäte v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie zo súčasnej produkcie - priamo od rešpektovaného výrobcu everActive s veľmi dlhou dobou spotreby (až 10 rokov od dátumu výroby).
Overená spoľahlivosť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 5903205773036 |
| Kapacita: | 40 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 12,5 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | everActive |
| Alternatívne označenie: | DL1220, BR1220 |
| Označenie batérie: | CR1220 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


