5 x Lítiová mini gombíková GP CR1220
Kód: 219985303


Súvisiaci tovar
Kvalitná lítiová batéria MAXELL s napätím 3V a rozmermi 12mm x 2mm. Ideálna pre medicínske...
Vysoký výkon a kapacita: S napätím 3,00 V a kapacitou 80 mAh poskytuje stabilný a spoľahlivý...
• Životnosť až 5 rokov od dátumu výroby• Bez obsahu ortuti a škodlivých látok• V súlade s...
Alkalická gombíková batéria GP LR44 (A76F), 5 ks Možnosť využitia: detské hračky, zvukové...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic poskytujú dlhodobý a stabilný výkon. Široké použitie:...
LR44 Green Cell lítiová batéria 1,5V napätia. Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov...
Posilnite svoje zariadenia s lítiovými mini batériami Duracell CR2032! Sada obsahuje 5 batérií,...
Vysoká energetická hustota pre dlhodobejšie napájanie zariadení Stabilný výkon pri rôznych...
Vysoká kvalita: Renata je známa svojou spoľahlivosťou a kvalitou batérií, ktoré sú používané vo...
10 kusov v balení alkalických gombíkových batérií everActive G12 / AG12 / LR43 / LR1142 –...
Podrobný popis
5x LÍTIOVÁ BATÉRIA GP CR1220 3V LiMnO₂ 36mAh GOMBÍKOVÁ
Technický popis tovaru:
3 V/36 mAh
priemer 12,50 x 2 mm
predajný obal: 1 x 5 ks, blister
✅ POUŽITIE:
Elektronické zariadenia:
• Fotografické prístroje
• Počítače
• Kalkulačky
Meracie prístroje:
• Teplomery
• Rôzne meracie zariadenia
Automobilové príslušenstvo:
• Autoalarmy
• Diaľkové ovládače
Osobné zariadenia:
• Hodinky
• Iné drobné elektronické zariadenia
⚡ VLASTNOSTI:
• Dlhá životnosť
• Spoľahlivý výkon
• Stabilné napätie
• Nízka hmotnosť
• Kompaktné rozmery
Balenie obsahuje 5 kusov originálnych lítiových batérií GP, vhodných pre široké spektrum elektronických zariadení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 4891199001345 |
| Kapacita: | 36 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 12,5 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | GP Batteries |
| Alternatívne označenie: | DL1220, BR1220 |
| Označenie batérie: | CR1220 |
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

