5 x lítiová batéria Vinnic CR2032
Kód: BLVI20325BL


Súvisiaci tovar
Dlhá životnosť: Lítiové batérie CR1632 Panasonic poskytujú vynikajúci výkon a sú ideálne pre...
Lítiová batéria Vinnic CR1616 s napätím 3V je ideálnou voľbou pre napájanie menších...
Dlhá životnosť: Lítiová technológia zaručuje dlhú výdrž a spoľahlivé napájanie vašich zariadení....
typ: alkalická batéria napätie [V]: 1,5 Blister s 10 kusmi iné...
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria blister s 5 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
Napájajte svoje zariadenia spoľahlivo pomocou 5× lítiovej batérie Vinnic CR2477. Ide o batérie...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic sú kvalitné a poskytujú stabilný výkon počas celej svojej...
Profesionálna sada 200 ks lítiových batérií everActive CR2032 v úspornom priemyselnom balení....
• Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť• Kompaktné rozmery: priemer 11,6 mm, výška 10,8 mm•...
Lítiová batéria Vinnic CR1620 s napätím 3V je ideálna pre napájanie rôznych elektronických...
Výhody:✓ Dlhá životnosť✓ Spoľahlivý výkon✓ Kvalitná značka GP✓ Výhodné balenie 10 kusov
Typ a kapacita: Lítiová gombíková batéria CR2025 s kapacitou 150 mAh. Napätie a rozmery:...
Vysoká kvalita: Renata je známa svojou spoľahlivosťou a kvalitou batérií, ktoré sú používané vo...
Zabezpečte si spoľahlivý výkon pre vaše zariadenia s našimi alkalickými gombíkovými batériami...
Podrobný popis

Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou spotreby.
Vlastnosti:
- Napätie: 3V
- Typ: Lítiová
- Obsah balenia: 5 kusov
- Vysoká spoľahlivosť a dlhodobé používanie
Zabezpečte si batérie Vinnic CR2032 a udržte svoje zariadenia v chode!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4898338018325 |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 20 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 3,2 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | Vinnic |
| Alternatívne označenie: | DL2032, E-CR2032, ECR2032, BR2032, KCE2032, LM2032, SB-T51, H2327376, E2358808 |
| Označenie batérie: | CR2032 |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

