10 x alkalické (gombíkové) batérie G5 / AG5 / LR48 / LR754 everActive
Kód: ALEVAG5


Súvisiaci tovar
Vinnic CR1025 je kvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna na napájanie rôznych zariadení...
• Vysoká spoľahlivosť• Dlhá životnosť• Aktuálna produkcia• Priamo od výrobcu• Dlhá doba...
✅ Japonská značka s vysokou spoľahlivosťou✅ Dlhá životnosť a vynikajúce parametre✅ Originálny...
✔ Napätie: 3V – stabilný výkon pre vaše zariadenia✔ Vysoká kapacita: výdrž až niekoľko rokov pri...
Výhody:✓ Dlhá životnosť✓ Spoľahlivý výkon✓ Kvalitná značka GP✓ Výhodné balenie 10 kusov
Spoľahlivosť a dlhá výdrž: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široká...
Vinnic CR2430 je vysokokvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna pre široké spektrum...
Lítiová batéria Vinnic CR1220 s napätím 3V je ideálna pre napájanie širokej škály elektronických...
• Životnosť až 5 rokov od dátumu výroby• Bez obsahu ortuti a škodlivých látok• V súlade s...
Zabezpečte si spoľahlivý výkon pre vaše zariadenia s našimi alkalickými gombíkovými batériami...
spoľahlivosť a dlhá životnosť kvalitné materiály a bezpečnostné prevedenie vhodné pre široké...
Lítiová batéria Vinnic CR1620 s napätím 3V je ideálna pre napájanie rôznych elektronických...
Dlhá životnosť - až 10 rokov pri správnom skladovaní Široký teplotný rozsah použitia: -20°C až...
Podrobný popis
Alkalické batérie everActive LR754 LR48 AG5 - 10 kusov

Najvyššia kvalita, atraktívna cena.
Gombíkové batérie majú veľmi široké uplatnenie:
- hračky, kalkulačky, hudobné skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, počítadlá bicyklov, diaľkové ovládače, meracie zariadenia (napr. elektronické posuvné meradlá, glukometre), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcového tepu, zálohovanie pamäte CMOS v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie zo súčasnej produkcie - priamo od uznávaného výrobcu everActive s veľmi dlhou dobou spotreby.
Batérie everActive sú šetrné k životnému prostrediu – spĺňajú európsku smernicu 2013/56/EÚ – neobsahujú škodlivé látky, ako je ortuť, kadmium alebo olovo. Zabezpečujú spoľahlivú a dlhotrvajúcu prevádzku každého zariadenia .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| EAN: | 5903205773227 |
| Kapacita: | 56 mAh |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 7,9 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 5,4 mm |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Značky: | everActive |
| Alternatívne označenie: | 309, 393, SR754, SR48, LR48, LR750, LR754 |
| Označenie batérie: | G5 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


