10 x 189 / G10 / LR54 / AG10 Alkalická batéria mini GP gombíková
Kód: 2199853110


Súvisiaci tovar
Vysoká kvalita: Originálne batérie Panasonic zaručujú spoľahlivý výkon. Dlhá životnosť:...
• Životnosť až 5 rokov od dátumu výroby• Bez obsahu ortuti a škodlivých látok• V súlade s...
Vysoká kapacita a spoľahlivosť: Batérie Energizer poskytujú dlhodobý výkon a stabilitu, čo ich...
Ekologická a bezpečná voľba: Batérie neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému...
• Vysoká kapacita 560 mAh pre náročné aplikácie• Profesionálna kvalita a spoľahlivosť značky...
• Špičková kvalita spracovania• Výhodná cena• Dlhá životnosť - až 10 rokov od dátumu výroby•...
CR2032,CR2032/ 2032 / DL2032 / ECR2032 / CR-2032 Green Cell lítiová batéria s kapacitou 220 mAh a...
Dlhá životnosť - až 10 rokov pri správnom skladovaní Široký teplotný rozsah použitia: -20°C až...
spoľahlivosť a dlhá životnosť kvalitné materiály a bezpečnostné prevedenie vhodné pre široké...
Vysoký výkon a kapacita: S napätím 3,00 V a kapacitou 80 mAh poskytuje stabilný a spoľahlivý...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široké použitie: Ideálne...
Originál - vyrobené v IndonéziiBatérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou...
Dlhá životnosť: Lítiové batérie CR1632 Panasonic poskytujú vynikajúci výkon a sú ideálne pre...
Podrobný popis
Alkalická gombíková batéria GP - balenie 10 ks
Špecifikácia:
• Typ: alkalická gombíková batéria
• Označenie: 189 / G10 / LR54 / AG10
• Výrobca: GP
• Počet v balení: 10 kusov
• Napätie: 1,5V
Spoľahlivé alkalické batérie vhodné pre:
- náramkové hodinky
- kalkulačky
- diaľkové ovládače
- malé elektronické zariadenia
- lekárske prístroje (teplomery, glukomery)
- LED svetlá
- hračky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 4891199015519 |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 11,6 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 3,05 mm |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Značky: | GP Batteries |
| Alternatívne označenie: | 389, SR1130, SR54, LR54, LR1130 |
| Označenie batérie: | G10 |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

