5 x lítiová batéria Vinnic CR1616
Kód: BLVI16165BL


Súvisiaci tovar
Spoľahlivosť a Výkon: Lítiová batéria BR2330 poskytuje stabilné napätie 3V,...
• Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť• Kompaktné rozmery: priemer 11,6 mm, výška 10,8 mm•...
Originálny produkt DURACELL• Profesionálna kvalita• Vhodná pre široké spektrum zariadení• Dlhá...
Dlhá životnosť: Až do 10 rokov spoľahlivého skladovania Vysoká spoľahlivosť: Ideálne pre...
Lítiová batéria Vinnic CR1220 s napätím 3V je ideálna pre napájanie širokej škály elektronických...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široká kompatibilita:...
Spoľahlivý výkon: Batérie poskytujú stabilný a dlhodobý výkon pre vaše malé elektronické...
✅ Široká kompatibilita – ideálne pre hodinky, kalkulačky, diaľkové ovládače a ďalšie malé...
• Špičková kvalita spracovania• Výhodná cena• Dlhá životnosť - až 10 rokov od dátumu výroby•...
Vysoká kvalita: Renata je známa svojou spoľahlivosťou a kvalitou batérií, ktoré sú používané vo...
Lítiová batéria Vinnic CR927 s napätím 3V je ideálnym riešením pre napájanie rôznych malých...
Vinnic CR1025 je kvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna na napájanie rôznych zariadení...
Napájajte svoje zariadenia spoľahlivo pomocou 5× lítiovej batérie Vinnic CR2477. Ide o batérie...
Spoľahlivosť: Stabilné a dlhotrvajúce napájanie zariadení. Úspora: Kúpa balenia 10 kusov...
Lítiová batéria Vinnic CR1632 s napätím 3V je skvelou voľbou pre napájanie rôznych elektronických...
Podrobný popis

Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou spotreby.
Vlastnosti:
- Napätie: 3V
- Typ: Lítiová
- Obsah balenia: 5 kusov
- Dlhá životnosť a spoľahlivý výkon
Zabezpečte si batérie Vinnic CR1616 a užívajte si spoľahlivé napájanie vašich zariadení!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4898338018530 |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 16 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 1,6 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | Vinnic |
| Alternatívne označenie: | DL1616, BR1616 |
| Označenie batérie: | CR1616 |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

