1 x Alkalická gombíková batéria G13 / LR44 / L1154 VARTA
Kód: BMVT364


Súvisiaci tovar
Dlhá životnosť: Lítiová technológia zaručuje dlhú výdrž a spoľahlivé napájanie vašich zariadení....
Vysoká energetická hustota pre dlhodobejšie napájanie zariadení Stabilný výkon pri rôznych...
Spoľahlivý výkon: Batérie poskytujú stabilný a dlhodobý výkon pre vaše malé elektronické...
Dlhá životnosť: Až do 10 rokov spoľahlivého skladovania Vysoká spoľahlivosť: Ideálne pre...
Posilnite svoje zariadenia s lítiovými mini batériami Duracell CR2032! Sada obsahuje 5 batérií,...
Ekologická a bezpečná voľba: Batérie neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému...
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria
Vysoká kapacita a spoľahlivosť: Batérie Energizer poskytujú dlhodobý výkon a stabilitu, čo ich...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic sú kvalitné a poskytujú stabilný výkon počas celej svojej...
Výhody:✓ Dlhá životnosť✓ Spoľahlivý výkon✓ Kvalitná značka GP✓ Výhodné balenie 10 kusov
• Životnosť až 5 rokov od dátumu výroby• Bez obsahu ortuti a škodlivých látok• V súlade s...
Lítiová batéria Vinnic CR1616 s napätím 3V je ideálnou voľbou pre napájanie menších...
Originálna, lítiová batéria CR2025 CR2025/ 2025 / ECR2025 / CR-2025 GP s kapacitou 150m mAh a...
10 kusov v balení alkalických gombíkových batérií everActive G12 / AG12 / LR43 / LR1142 –...
Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť• Univerzálne použitie v rôznych zariadeniach• Balenie...
Podrobný popis
VARTA je známa kvalita a dôveryhodnosť, pričom každá batéria prechádza prísnym testovaním. Oživte svoje zariadenia a užite si bezproblémový výkon s našou batériou G13 / LR44 / L1154!
Alkalicko-mangánová batéria od renomovanej firmy VARTA. Batérie zo súčasnej výroby - dlhá životnosť.
Typ: Alkali-mangán (ZN/MNO2)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 4008496297641 |
| Kapacita: | 125 mAh |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 11,6 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 5,4 mm |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | Varta |
| Alternatívne označenie: | 303, 357, SR44, LR44, LR1154 |
| Označenie batérie: | G13 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

