5 x lítiová batéria Vinnic CR1620
Kód: BLVI16205BL


Súvisiaci tovar
Vysoké napätie 3V pre stabilné napájanie Dlhá životnosť: až 10 rokov skladovania Široký rozsah...
• Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť• Kompaktné rozmery: priemer 11,6 mm, výška 10,8 mm•...
Ekologická a bezpečná voľba: Batérie neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému...
Spoľahlivé alkalické gombíkové batérie everActive s dlhou životnosťou. Ideálne pre hodinky,...
Posilnite svoje zariadenia s lítiovými mini batériami Duracell CR2032! Sada obsahuje 5 batérií,...
Lítiová batéria Vinnic CR1632 s napätím 3V je skvelou voľbou pre napájanie rôznych elektronických...
• Špičková kvalita spracovania• Výhodná cena• Dlhá životnosť - až 10 rokov od dátumu výroby•...
Vysoká spoľahlivosť: Tieto batérie poskytujú stabilný a dlhodobý výkon pre malé elektronické...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široké použitie: Ideálne...
Originálny produkt DURACELL• Profesionálna kvalita• Vhodná pre široké spektrum zariadení• Dlhá...
Vinnic CR1025 je kvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna na napájanie rôznych zariadení...
Vysokokvalitné lítiové batérie everActive CR2032 (3 V) s extrémnou skladovateľnosťou až 10 rokov...
2× EverActive CR2016 – lítiové batérie s dlhou výdržou pre malé zariadenia (kľúče, diaľkové...
Lítiová batéria Vinnic CR927 s napätím 3V je ideálnym riešením pre napájanie rôznych malých...
Podrobný popis

Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou spotreby.
Vlastnosti:
- Napätie: 3V
- Typ: Lítiová
- Obsah balenia: 5 kusov
- Dlhá životnosť a spoľahlivý výkon
Zabezpečte si batérie Vinnic CR1620 pre bezproblémové napájanie vašich zariadení!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4898338018547 |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 16 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | Vinnic |
| Alternatívne označenie: | DL1620, BR1620 |
| Označenie batérie: | CR1620 |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

