5 x lítiová batéria Vinnic CR927 3V
Kód: BLVINCR9275BL


Súvisiaci tovar
Lítiová batéria Vinnic CR2032 s napätím 3V je ideálna pre široké spektrum elektronických...
Spoľahlivosť a dlhá výdrž: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široká...
Vysoká kvalita: Originálne batérie Vinnic z najnovšej výrobnej série. Univerzálne použitie:...
Lítiová batéria Vinnic CR1632 s napätím 3V je skvelou voľbou pre napájanie rôznych elektronických...
Vinnic CR1025 je kvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna na napájanie rôznych zariadení...
Vysoká kvalita: Originálne batérie Panasonic zaručujú spoľahlivý výkon. Dlhá životnosť:...
Výhody:✓ Dlhá životnosť✓ Spoľahlivý výkon✓ Kvalitná značka GP✓ Výhodné balenie 10 kusov
Originálna, lítiová batéria CR2025 CR2025/ 2025 / ECR2025 / CR-2025 GP s kapacitou 150m mAh a...
Originál - vyrobené v IndonéziiBatérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou...
Ekologická a bezpečná voľba: Batérie neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému...
Dlhá životnosť - až 10 rokov pri správnom skladovaní Široký teplotný rozsah použitia: -20°C až...
Lítiové gombíkové/mincové/mincové batérie blister s 2 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
Vysoká kvalita: Batérie Vinnic sú známe svojou spoľahlivosťou a dlhodobou výdržou, ideálne na...
Podrobný popis

Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou spotreby.
Vlastnosti:
- Napätie: 3V
- Typ: Lítiová
- Obsah balenia: 5 kusov
- Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť
Zabezpečte si batérie Vinnic CR927 pre bezproblémové napájanie vašich menších zariadení!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4898338018486 |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 9,5 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2,7 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | Vinnic |
| Označenie batérie: | CR927 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

