1 x lítiová batéria Vinnic CR3032
Kód: BLVI30321BL


Súvisiaci tovar
Spoľahlivosť a dlhá životnosť: VARTA CR2430 poskytuje stabilný výkon, ktorý zaručuje dlhodobé...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic sú kvalitné a poskytujú stabilný výkon počas celej svojej...
Výhody:✓ Dlhá životnosť✓ Spoľahlivý výkon✓ Kvalitná značka GP✓ Výhodné balenie 10 kusov
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic poskytujú dlhodobý a stabilný výkon. Široké použitie:...
Spoľahlivosť a Výkon: Lítiová batéria BR2330 poskytuje stabilné napätie 3V,...
Lítiová batéria Vinnic CR1620 s napätím 3V je ideálna pre napájanie rôznych elektronických...
Typ a kapacita: Lítiová gombíková batéria CR2025 s kapacitou 150 mAh. Napätie a rozmery:...
Originál - vyrobené v IndonéziiBatérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou...
Vysoká kvalita a spoľahlivosť: Produkcia od renomovaného výrobcu Vinnic zaručuje dlhú životnosť a...
• Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť• Kompaktné rozmery: priemer 11,6 mm, výška 10,8 mm•...
Originálne lítiové batérie ENERGIZER CR2032 v praktickom balení typu blister (6 kusov). Ideálne...
Vysoká kvalita: Originálne batérie Panasonic zaručujú spoľahlivý výkon. Dlhá životnosť:...
2× EverActive CR2016 – lítiové batérie s dlhou výdržou pre malé zariadenia (kľúče, diaľkové...
Podrobný popis
Vlastnosti:
- Napätie: 3V
- Typ: Lítiová
- Obsah balenia: 1 kus
- Dlhá životnosť a vysoká spoľahlivosť
Zvoľte batériu Vinnic CR3032 a zabezpečte svojim zariadeniam stabilný výkon!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4898338019933 |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 30 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 3,2 mm |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | Vinnic |
| Označenie batérie: | CR3032 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

