Gombíková Lítiová batéria VARTA CR1620 lítiová 3V
Kód: BLVT1620


Súvisiaci tovar
Lítiové gombíkové/mincové/mincové batérie blister so 4 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
• Životnosť až 5 rokov od dátumu výroby• Bez obsahu ortuti a škodlivých látok• V súlade s...
Spoľahlivosť a dlhá životnosť: VARTA CR2430 poskytuje stabilný výkon, ktorý zaručuje dlhodobé...
Lítiová batéria Vinnic CR927 s napätím 3V je ideálnym riešením pre napájanie rôznych malých...
CR2430 Green Cell lítiová batéria s kapacitou 290m mAh a 3V napätia. Vďaka použitiu...
• Špičková kvalita spracovania• Výhodná cena• Dlhá životnosť - až 10 rokov od dátumu výroby•...
Dlhá životnosť - až 10 rokov pri správnom skladovaní Široký teplotný rozsah použitia: -20°C až...
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic sú kvalitné a poskytujú stabilný výkon počas celej svojej...
Originálna, lítiová batéria CR2025 CR2025/ 2025 / ECR2025 / CR-2025 GP s kapacitou 150m mAh a...
Kvalitná lítiová batéria MAXELL s napätím 3V a rozmermi 12mm x 2mm. Ideálna pre medicínske...
✅ Dlhá životnosť až 10 rokov od dátumy výroby✅ Spoľahlivá prevádzka pri teplotách -30°C až +60°C✅...
Vysoká energetická hustota pre dlhodobejšie napájanie zariadení Stabilný výkon pri rôznych...
Dlhá životnosť: Lítiové batérie CR1632 Panasonic poskytujú vynikajúci výkon a sú ideálne pre...
CR2032,CR2032/ 2032 / DL2032 / ECR2032 / CR-2032 Green Cell lítiová batéria s kapacitou 220 mAh a...
Podrobný popis
Technologicky vyspelá lítiová gombíková batéria CR1620 navrhnutá pre spoľahlivé napájanie malých elektronických zariadení. Ideálna pre rôzne základné aj inteligentné aplikácie, ako sú kľúče od auta, diaľkové ovládače, váhy, zdravotnícke prístroje, zariadenia inteligentnej domácnosti a mnoho ďalších.
Špecifikácia:
- Typ: CR1620 (IEC 60086-3) / DL1620 / BR1620 / KL1620 / L1620
- Elektrochemický systém: Lítiová gombíková batéria
- Napätie: 3 V
- Výška: 2,0 mm
- Priemer: 16,0 mm
- Hmotnosť: 1,2 g


Upozornenie:
Vzhľadom na zmenu dizajnu obalov a potlače na batériách od spoločnosti Varta Consumer Batteries sa môže vzhľad obalu a farba batérie líšiť od vyobrazenia. Vlastnosti samotného produktu zostávajú nezmenené – produkt sa mení iba vizuálne!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| EAN: | 4008496276936 |
| Kapacita: | 70 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 16 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2 mm |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | Varta |
| Alternatívne označenie: | DL1620, BR1620, IEC 60086-3, KL1620, L1620 |
| Označenie batérie: | CR1620 |
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

