5 x lítiová batéria Vinnic CR1632
Kód: BLVI16325BL


Súvisiaci tovar
Dlhá životnosť: až 10 rokov skladovania Kapacita 800 mAh: spoľahlivý zdroj energie...
LR44 Green Cell lítiová batéria 1,5V napätia. Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov...
Originálna, lítiová batéria CR2025 CR2025/ 2025 / ECR2025 / CR-2025 GP s kapacitou 150m mAh a...
Vinnic CR1025 je kvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna na napájanie rôznych zariadení...
Vysoká kapacita a spoľahlivosť: Batérie Energizer poskytujú dlhodobý výkon a stabilitu, čo ich...
Dlhá životnosť: Lítiová technológia zaručuje dlhú výdrž a spoľahlivé napájanie vašich zariadení....
Lítiové gombíkové/mincové/mincové batérie blister so 4 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
• Vysoká spoľahlivosť• Dlhá životnosť• Aktuálna produkcia• Priamo od výrobcu• Dlhá doba...
✔ Napätie: 3V – stabilný výkon pre vaše zariadenia✔ Vysoká kapacita: výdrž až niekoľko rokov pri...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široké použitie: Ideálne...
• Vysoká kapacita 560 mAh pre náročné aplikácie• Profesionálna kvalita a spoľahlivosť značky...
Lítiová batéria Vinnic CR1620 s napätím 3V je ideálna pre napájanie rôznych elektronických...
Originálne lítiové batérie ENERGIZER CR2032 v praktickom balení typu blister (6 kusov). Ideálne...
CR2430 Green Cell lítiová batéria s kapacitou 290m mAh a 3V napätia. Vďaka použitiu...
Dlhá životnosť Spoľahlivý výkon Stabilné napätie Nízka hmotnosť Kompaktné rozmery
Podrobný popis

Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od výrobcu - s dlhou dobou spotreby.
Vlastnosti:
- Napätie: 3V
- Typ: Lítiová
- Obsah balenia: 5 kusov
- Dlhá životnosť a spoľahlivý výkon
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4898338018554 |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 16 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 3,2 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | Vinnic |
| Označenie batérie: | CR1632 |
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

