5 x CR2354 Lítiové batérie everActive
Kód: BLEV2354BL5


Súvisiaci tovar
Lítium-iónová 210 mAh Mitsubishi
✅ Vysoký výkon – ideálne pre zariadenia s vysokým odberom energie, ako sú fotoaparáty a čidla.✅...
Záložná CMOS batéria pre širokú škálu notebookov Lenovo ThinkPad. Zabezpečuje spoľahlivé...
Integrovaná Batéria CR2032: Vysoko kvalitná 3V lítiová batéria CR2032 pre dlhodobé a stabilné...
Lítiová batéria Vinnic CR1632 s napätím 3V je skvelou voľbou pre napájanie rôznych elektronických...
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria
Spoľahlivosť a Výkon: Lítiová batéria BR2330 poskytuje stabilné napätie 3V,...
Lítiové gombíkové/mincové/mincové batérie blister so 4 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
Dlhá životnosť: Alkalická technológia poskytuje stabilný a trvácny výkon. Univerzálne použitie:...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široké použitie: Ideálne...
Vinnic CR1025 je kvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna na napájanie rôznych zariadení...
Spoľahlivosť a dlhá výdrž: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široká...
Podrobný popis

Gombíkové batérie majú veľmi široký rozsah použitia:
- hračky, kalkulačky, hracie skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, cyklopočítače, diaľkové ovládače, meracie prístroje (napr. elektronické posuvné meradlá, merače), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcového tepu, udržiavanie CMOS pamäte v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie zo súčasnej produkcie - priamo od rešpektovaného výrobcu everActive s veľmi dlhou dobou spotreby (až 10 rokov od dátumu výroby).
Overená spoľahlivosť.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 5903205773104 |
| Kapacita: | 560 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 23 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 5,4 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | everActive |
| Označenie batérie: | CR2354 |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

