55Ah Batéria AGM CUBE IP54 12V VRLA GEL DEEP CYCLE
Kód: AGM12V55AH-J


Súvisiaci tovar
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Sledujte stav batérie: Zobrazuje napätie a stav nabitia vašej 12V LiFePO4 batérie v reálnom...
Vysoká kapacita 33Ah s dlhou životnosťou až 6000 cyklov Integrovaný BMS systém pre maximálnu...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Bezpečné nabíjanie v mraze: Integrovaná výhrevná podložka automaticky ohrieva články, čím bráni...
LiFePO4 batéria Qoltec 200Ah je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Akumulátor LiFePO4 12,8V Green Cell — Až 3x ľahší ako iné typy akumulátorov. Spoľahlivý a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Extrémne nízka hmotnosť (11 kg): Manipulácia a inštalácia je hračkou. Je výrazne ľahšia ako...
Nízka hmotnosť 3kg Veľký počet prevádzkových cyklov (cca 2000 cyklov) Zabudovaný systém...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Dlhá životnosť: Až 2000 nabíjacích cyklov s 80% kapacitou. Vysoký výkon: Výstupný prúd...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Nízka hmotnosť a dlhšia životnosť - Batéria LiFePO4 s kapacitou 125 Ah váži približne o 20 kg...
Podrobný popis

Nová kvalita pre jednoduchší každodenný život
Batéria AGM Cube IP54 je nová kvalita batérií GC, ktorá sa zameriava na bezpečnosť používateľa, čo potvrdzuje certifikát IP54.
Číslo "5" znamená vysokú ochranu proti prístupu k nebezpečným častiam a prachotesnosť a číslo "4" znamená vodotesnosť a ochranu proti striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru.
Vďaka tomu
si môžete byť istí, že batéria AGM bude maximálne bezpečná aj pre začínajúceho používateľa.

Životnosť až 5 rokov a bezpečná prevádzka vašich zariadení
AGM (Absorbent Glass Mat) je technológia, pri ktorej je elektrolyt s vysokou hustotou energie vložený do separátorov sklenenej rohože, čo zabraňuje jeho vytekaniu. Vďaka tomu môže batéria pracovať v akejkoľvek polohe a predstavuje skvelú a bezpečnú alternatívu ku klasickým oloveným batériám.
Batéria AGM Cube IP54 od GC zaručuje spoľahlivú prevádzku aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Skladá sa z extrémne odolného a tesného obalu, ktorý chráni vnútorné komponenty batérie pred otrasmi, nárazmi, prachom a vodou.

Cyklická a vyrovnávacia prevádzka
Naša batéria AGM Cube IP54 je určená na cyklickú aj vyrovnávaciu prevádzku.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie AGM/GEL |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 5904326375741 |
| Cyklické nabíjanie: | 14.5 – 14.9 V (-30 mV/C) |
| Kapacita: | 55 Ah |
| Kapacita podľa teploty: | (40°C - 102%) | (25°C - 100%) | (0°C - 85%) | (-15°C - 65%) |
| Kód produktu: | AGM12V55AH-J |
| Max. vybíjací prúd: | 3C |
| Maximálny nabíjací prúd: | 16.5 A |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 13.5 – 13.8 V (-20 mV/C) |
| Napätie: | 12 V |
| Rozmery: | 229 x 132 x 205 mm |
| Rozsah kapacity: | nad 50 Ah |
| Samovybíjanie: | 2% za mesiac (pri 25°C) |
| Stupeň ochrany: | IP54 |
| Terminál: | skrutka M6 |
| ? Typ batérie: | VRLA |
| vnútorný odpor:: | ≤10 mΩ (pri 25°C) |
| Životnosť: | 5 rokov + |
| Celková výška (s konektormi): | 215 mm |
Nabíjačka Green Cell s funkciou diagnostiky - analýza technického stavu batérie a automatický...
Nabíjačka T100 má špeciálny režim nabíjania určený pre odolnejšie a ľahšie batérie AGM, ktorý im...
Inteligentna ładowarka sterowana mikroprocesorem do ładowania akumulatorów o napięciu 12V z...
Nabíjačka Green Cell vyrobená z vysoko kvalitných materiálov a s využitím moderných...
Pokročilá inteligentná nabíjačka 10A pre rôzne 24V batérie vrátane AGM, GEL, SLA a LiFePO4. Tri...
Objavte výkon a jednoduchosť s nabíjačkou Ni-MH batérií everActive NC-1000 PLUS. Táto kvalitná...
Inteligentná automatická 20A nabíjačka s prepínaním režimov pre 3-stupňové nabíjanie rôznych...
Vďaka svojej modernej konštrukcii, umožňuje nabiť batérie takmer na 100 % ich pôvodnej kapacity...
Rýchle nabíjanie: Plne nabité batérie už za 4,5 hodiny. Všestrannosť: Nabíja 2x AA NiMH...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

