Solárny regulátor nabíjania MPPT 30A (BLUETOOTH)
Kód: 3IPSMPPT30


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Solárny regulátor SOL MPPT 30A je určený na nabíjanie batérií z prepojenej sady solárnych panelov. Toto moderné a multifunkčné zariadenie vykonáva nabíjanie na základe najnovšej a najúčinnejšej nabíjacej technológie MPPT.
Vďaka optimalizácii procesu nabíjania regulátor efektívne predlžuje životnosť batérie v porovnaní so štandardnými PWM regulátormi.
Stiahnite si aplikáciu:
- Solarlife v Apple Store pre IOS
- Solar life v obchode Google Play pre Android

Solárny regulátor Regulátor SOL MPPT 30A je určený na nabíjanie batérií z prepojenej sady solárnych panelov. Toto moderné a multifunkčné zariadenie vykonáva nabíjanie na základe najnovšej a najúčinnejšej nabíjacej technológie MPPT.
Vďaka optimalizácii procesu nabíjania regulátor efektívne predlžuje životnosť batérie v porovnaní so štandardnými PWM regulátormi.
Model SOL MPPT 30A je vybavený funkciou bezdrôtovej komunikácie, vďaka ktorej môžete na diaľku ovládať a prezerať prevádzkové parametre regulátora.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Technológia sledovania maximálneho bodu výkonu (MPPT) pomáha vyťažiť maximálnu moc z fotovoltaických panelov, čím sa zvyšuje účinnosť systému.
- Účinnosť konverzie 99,9% zaručuje úsporu energie a predlžuje životnosť batérie.
- Číry LCD displej uľahčuje sledovanie parametrov prevádzky regulátora.
- Automatické rozpoznávanie napätia pripojenej batérie uľahčuje inštaláciu a konfiguráciu regulátora.
- Podpora batérií GEL (gélových), AGM, lítiových a s kvapalným elektrolytom zaručuje univerzálnosť použitia regulátora.
- Snímač teploty s automatickou kompenzáciou teploty pomáha zabezpečiť bezpečné a efektívne nabíjanie batérie.
- Štvorstupňové nabíjanie zaručuje optimálne nabíjanie batérie v rôznych podmienkach.
- Mnoho režimov ovládania pripojeného zaťaženia poskytuje maximálnu flexibilitu pri používaní regulátora.
- Správa regulátora prostredníctvom vyhradenej aplikácie pre smartfón uľahčuje konfiguráciu a monitorovanie regulátora na diaľku.
- Plné automatické ochrany zaisťujú bezpečnosť fotovoltaického systému.
- Nastavenia všetkých parametrov batérie LiFePO4 sú dostupné iba z aplikácie smartfónu
Regulátor nabíjania MPPT je spoľahlivé a efektívne zariadenie, ktoré Vám poskytne maximálne výhody z fotovoltaickej inštalácie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5903760240134 |
| Displej: | LCD |
| Materiál: | Hliník, plast |
| Pracovná teplota: | -20 až +55 ℃ |
| Rozmery: | 255 x 189 x 69 mm |
| Stupeň ochrany: | IP32 |
| Výrobca: | Volt |
| Bluetooth: | Áno |
| Mobilná aplikácia: | Áno |
| LVD - Odpojenie pri nízkom napätí: | 10,8~11,8 / 21,6~23,6 V |
| LVR - Opätovné pripojenie: | 11,6~12,8 / 23,2~25,6 V |
| Maximálne napätie FV panelov (VOC): | 100 V |
| Menovitý nabíjací prúd: | 30 A |
| Menovitý prúd záťaže: | 30 A |
| Nabíjacie napätie BOOST: | 14,5 / 29,0 V (pri 25 °C) |
| Napätie Float: | 13,7 / 27,45 V (pri 25 °C) |
| Napätie systému: | 12/24 V |
| Ochranné napätie proti prebitiu: | 15,5 / 31,0 V |
| Ochrany: | Proti hlbokému vybitiu, Proti prebitiu, Proti prepólovaniu, Proti skratu |
| Podporované typy batérií: | AGM, Flooded, GEL, LiFePO4 |
| Teplotná kompenzácia: | -3,33 mV/K na bunku (Float), -4,17 mV/K na bunku (BOOST, vyrovnávanie) |
| Typ regulátora: | MPPT |
| Účinnosť MPPT: | 99 |
| USB výstup: | Nie |
| Vlastná spotreba: | 7 mA |
| Vyrovnávacie napätie: | 14,8 / 29,6 V (pri 25 °C) |
| Vlastná spotreba: | 7mA |
| Pre batérie: | AGM, GEL |
| Nabíjacie napätie MPPT: | <14,5/29,0 V (pri 25 °C) |
| BOOST napätie: | 14,5/29,0 V (pri 25°C) |
| Vyrovnávacie napätie: | 14,8/29,6 (pri 25 °C) |
| Napätie Float: | 13,7/27,45 (pri 25 °C) |
| Odpojenie prijímačov pri nízkom napätí: | 10,8~11,8V/21,6~23,6V SOC1~5 |
| Znovu pripojte napätie: | 11,6~12,8V/23,2~25,6V |
| Ochrana proti prebitiu: | 15,5/31,0V |
| Teplotná kompresia: | -4,17 mV/K na bunku (posilnenie, vyrovnanie) -3,33 mV/K na bunku (plávajúca) |
| Napätie detekcie súmraku/úsvitu: | 5/10V |
| Ochrana: | IP32 |
| Rozmery: | 189x255x69mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

