10 x alkalické batérie (gombíkové) G12 / AG12 / LR43 / LR1142 everActive
Kód: ALEVAG12


Súvisiaci tovar
Spoľahlivosť a dlhá životnosť: VARTA CR2430 poskytuje stabilný výkon, ktorý zaručuje dlhodobé...
10 kusov v balení alkalických gombíkových batérií everActive G0 / AG0 / LR63 / LR521 – spoľahlivá...
✅ Dlhá životnosť až 10 rokov od dátumy výroby✅ Spoľahlivá prevádzka pri teplotách -30°C až +60°C✅...
Dlhá životnosť Spoľahlivý výkon Stabilné napätie Nízka hmotnosť Kompaktné rozmery
Dlhá životnosť: až 10 rokov skladovania Kapacita 800 mAh: spoľahlivý zdroj energie...
Spoľahlivý výkon: Batérie poskytujú stabilný a dlhodobý výkon pre vaše malé elektronické...
Vysoký výkon a kapacita: S napätím 3,00 V a kapacitou 80 mAh poskytuje stabilný a spoľahlivý...
✔ Napätie: 3V – stabilný výkon pre vaše zariadenia✔ Vysoká kapacita: výdrž až niekoľko rokov pri...
CR2430 Green Cell lítiová batéria s kapacitou 290m mAh a 3V napätia. Vďaka použitiu...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široké použitie: Ideálne...
Lítiová batéria Vinnic CR1616 s napätím 3V je ideálnou voľbou pre napájanie menších...
Dlhá životnosť: Spoľahlivý zdroj energie s dlhou výdržou. Originálny produkt: Priamo od výrobcu...
Lítiová batéria Vinnic CR1632 s napätím 3V je skvelou voľbou pre napájanie rôznych elektronických...
Podrobný popis

Najvyššia kvalita, atraktívna cena.
Gombíkové batérie majú veľmi široké uplatnenie:
- hračky, kalkulačky, hudobné skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, počítadlá bicyklov, diaľkové ovládače, meracie zariadenia (napr. elektronické posuvné meradlá, glukometre), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcového tepu, zálohovanie pamäte CMOS v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie zo súčasnej výroby - priamo od uznávaného výrobcu everActive s veľmi dlhou dobou spotreby.
Batérie everActive sú šetrné k životnému prostrediu – spĺňajú európsku smernicu 2013/56/EÚ – neobsahujú škodlivé látky, ako je ortuť, kadmium alebo olovo. Zabezpečujú spoľahlivú a dlhotrvajúcu prevádzku každého zariadenia .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| EAN: | 5903205773241 |
| Kapacita: | 100 mAh |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 11,6 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 4,2 mm |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Značky: | everActive |
| Alternatívne označenie: | 301, 386, SR43, LR43, LR1142 |
| Označenie batérie: | G12 |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

