Blister 5x lítiová batéria LR44 1,5V
Kód: XCR07


Súvisiaci tovar
CR1620 Green Cell lítiová batéria 3V napätia. Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov...
Originálna, lítiová batéria CR2025 CR2025/ 2025 / ECR2025 / CR-2025 GP s kapacitou 150m mAh a...
Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť• Univerzálne použitie v rôznych zariadeniach• Balenie...
Vysoká kvalita: Batérie Vinnic sú známe svojou spoľahlivosťou a dlhodobou výdržou, ideálne na...
10 kusov v balení alkalických gombíkových batérií everActive G12 / AG12 / LR43 / LR1142 –...
Renata 344 (SR1136SW SP) je kvalitná hodinková batéria s dlhodobou životnosťou a spoľahlivým...
• Vysoká kapacita 560 mAh pre náročné aplikácie• Profesionálna kvalita a spoľahlivosť značky...
Typ a kapacita: Lítiová gombíková batéria CR2025 s kapacitou 150 mAh. Napätie a rozmery:...
Originál - Made in Japan - batérie japonskej výroby.Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široká kompatibilita:...
Spoľahlivosť a Výkon: Lítiová batéria BR2330 poskytuje stabilné napätie 3V,...
Vysoká kvalita: Originálne batérie Panasonic zaručujú spoľahlivý výkon. Dlhá životnosť:...
Originálny produkt DURACELL• Profesionálna kvalita• Vhodná pre široké spektrum zariadení• Dlhá...
Lítiová batéria Vinnic CR1620 s napätím 3V je ideálna pre napájanie rôznych elektronických...
Podrobný popis


Moderná GC LR44
Lítiové batérie Green Cell LR44 sa vyznačujú vysokou kapacitou, ktorá poskytuje trojnásobne dlhšiu výdrž batérie ako v prípade alkalických batérií.


Vysoká odolnosť a bezpečnosť
Batérie sú navrhnuté tak, aby poskytovali stabilný a dlhotrvajúci zdroj energie pre vaše zariadenia. Môžu bežať nepretržite dlhšie ako 3 roky. Zachovávajú si 90% svojej kapacity aj po 10 rokoch skladovania. Odteraz ich môžete mať vždy nablízku bez obáv z predčasného opotrebenia.


Pripravené na okamžité použitie
Batérie Lithium Green Cell LR44 sa dodávajú pripravené na použitie hneď po vybalení. Tento produkt je mimoriadne populárny a používa sa v mnohých domácich zariadeniach vrátane ako atéria základnej dosky. Batérie Green Cell LR44 sú okrem iného kompatibilné s:
- ▶ základné dosky počítača (údržba nastavení systému BIOS)
- ▶ diaľkové ovládače brány
- ▶ digitálne teplomery
- ▶ glukomery
- ▶ monitory krvného tlaku
- ▶ kúpeľňové váhy
- ▶ kuchynské váhy
- ▶ kalkulačky
- ▶ elektronické hry a hračky
- ▶ automatické zámky
- ▶ diaľkové ovládače pre automobily
- ▶ náramkové hodinky
- ▶ meteorologické stanice
- ▶ tlakomery vr. Microlife, ORO, Braun
- ▶ diaľkové ovládače brány, vč. Wiśniowski, Elektrobim


špecifikácie:
- ▶ Označenia: LR44 / AG13 / L1154 / 157 / V13GA / RW82 / A76
- ▶ Technológia: Lítiová batéria / LiMnO2
- ▶ Napätie:1,5V
- ▶ Priemer: 11.6 mm
- ▶ Výška: 5,4 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 5907813964671 |
| Napätie: | 1,5 V |
| Prevádzková teplota: | -18 až 50 °C |
| Priemer: | 11,6 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 5,4 mm |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | Green Cell |
| Alternatívne označenie: | AG13, L1154, 157, V13GA, RW82, A76 |
| Označenie batérie: | LR44 |
| Položka bola vypredaná… | |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

