Hybridný solárny invertor mimo siete 3500 kW | 100A | 24V | MPPT | Sine | Možnosť Wi-Fi | Faktor výkonu 1,0
Kód: 53864


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Buďte energeticky nezávislí

Ako funguje hybridný menič v režime off-grid?
Účinnosť fotovoltaickej inštalácie závisí od výberu vhodného invertora, teda solárneho. Invertor zohráva v tomto systéme kľúčovú úlohu tým, že premieňa jednosmerný prúd generovaný fotovoltaickými panelmi na striedavý prúd používaný domácimi spotrebičmi . Off-grid hybridný invertor spája fotovoltaickú inštaláciu, zásobník energie a elektrickú sieť .
Využíva prebytočnú slnečnú energiu na napájanie prijímačov a nabíjanie batérie. Keď je produkcia energie väčšia ako aktuálna potreba, prebytočný prúd možno preniesť na nabíjanie LiFePO4, AGM, GEL batérií alebo na skladovanie energie, čo umožňuje uskladnenie energie na neskoršie použitie, napr . Hybridný menič sa môže automaticky prepnúť do režimu vypnutej siete a napájať ho z batérií .
Prečo si vybrať hybridný menič?

Pokročilé funkcie správy napájania: MPPT regulátor nabíjania
- Invertor s čistým sínusovým meničom,
- automatický reštart po obnovení striedavého prúdu,
- prehľadný, multifunkčný dotykový LCD displej ,
- 100A MPPT regulátor nabíjania ,
- možnosť napájania zo siete alebo generátora,
- možnosť meniť nastavenia priority AC/solárnej nabíjačky pomocou LCD displeja,
- inteligentná konštrukcia nabíjačky zaisťujúca optimálny výkon batérie ,
- konfigurovateľný rozsah vstupného napätia pre domáce spotrebiče a osobné počítače pomocou nastavení na paneli LCD displeja,
- konfigurovateľný nabíjací prúd batérie v závislosti od zariadení a osobných počítačov prostredníctvom nastavení na LCD displeji,
- funkcia studeného štartu,
- komunikačný port RJ45, RS232
Získajte maximum zo svojej technológie MPPT

Zvýšená výroba elektriny s výrazným znížením prevádzkových nákladov
Invertor nabíjania batérie využíva moderný 100A MPPT regulátor nabíjania , ktorý maximalizuje výkon odoberaný z fotovoltaických panelov pomocou pokročilej technológie sledovania maximálneho výkonu.
Táto vlastnosť výrazne ovplyvňuje efektivitu fotovoltaickej inštalácie – dokážu si udržať vysoký výkon aj pri slabom slnečnom svetle. Okrem toho regulátor riadi prevádzku batérie a proces nabíjania a chráni batériu pred poškodením.
Multifunkčný dotykový LCD displej

Neustále sledovanie prevádzkových parametrov batérie
Výrobok je vybavený multifunkčným, ľahko ovládateľným dotykovým LCD displejom s ovládacím panelom . Uľahčuje monitorovanie celej fotovoltaickej inštalácie. Umožňuje konfigurovať rozsah vstupného napätia pre domáce spotrebiče a osobné počítače alebo zmeniť nastavenia priority AC/solárnej nabíjačky. Displej navyše ukladá dáta a informuje o poruchách , pričom primerane reaguje, ak niektorý z parametrov prekročí normu. Ak dôjde k poruche, menič sa vypne .
Dôvera potvrdená zárukou
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne meniče (invertory) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.05 kg |
| EAN: | 5901878538648 |
| Ďalšie informácie: | GEL, DEEP CYCLE, Podporuje batérie AGM |
| Displej: | LCD |
| Farba: | Biela, zelená |
| Chladenie: | 2 × ventilátor |
| Menovitý výkon: | 3500 W |
| Napätie: | 24 V |
| Počet fáz: | jednofázový |
| Prevádzková teplota: | -10 až 55 °C |
| Rozmery: | 330 × 278 × 98 mm |
| Typ: | Off-grid |
| Výrobca: | Qoltec |
| Výstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Bezpečnosť: | Ochrana proti skratu, Ochrana pred preťažením, Ochrana pred prehriatím, Ochrana pred prebíjaním |
| Obsah balenia: | 1 x Solárny invertor 1 x Návod na použitie 1 x Protokol o montáži zariadenia |
| Rozhranie: | RJ45, RS-232 |
| Skladovacia teplota: | -15 až 60 ℃ |
| Čas prepínania: | 10 ms (UPS), 20 ms (domáce spotrebiče) ms |
| Hlučnosť: | 45 dB |
| Priebeh výstupného napätia: | Čistá sínusoida |
| ? Produkt: | Solárny menič |
| Max. napätie naprázdno FV: | 500 V DC |
| Max. výkon FV panelov: | 3500 W |
| Menovité vstupné napätie AC: | 220/230 V AC |
| Nabíjacie napätie (Bulk): | 28,2 V DC |
| Nabíjacie napätie (Float): | 27 V DC |
| Prevádzka bez batérií: | nie |
| Prúd nabíjania AC: | 60 A |
| Prúd nabíjania MPPT: | 100 A |
| Rozsah napätia MPPT: | 30-500 V DC |
| Rozsah vstupného napätia AC: | 170-280 V AC |
| Špičkový výkon: | 7000 W |
| Štartovacie napätie MPPT: | 30 V DC |
| Účinnosť meniča: | 94 % |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

