Solárny menič SINUS PRO 2000S | 24/230V | 1400/2000W + 40A MPPT
Kód: 3SPS200024


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Núdzový zdroj SinusPRO 2000S 24V slúži na napájanie elektrických zariadení vyžadujúcich 230V striedavé napätie z 24V jednosmerných batérií.
Zabudovaný solárny regulátor umožňuje dodatočne využívať solárnu energiu na nabíjanie batérií a napájanie pripojenej záťaže.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Automatický stabilizátor sieťového napätia AVR
- Sieťová nabíjačka na nabíjanie pripojenej batérie
- Čistý menič SINUS založený na toroidnom transformátore
- Možnosť pripojenia solárnych panelov
- Zabudovaný toroidný transformátor kompenzuje rôzny jalový výkon prijímačov (možno kombinovať kapacitnú, indukčnú a odporovú záťaž), a veľmi pružne reaguje na preťaženie, napr. štartovacie čerpadlá, kompresory, motory
- Menič môže pracovať v režime UPS, ktorý zaisťuje prakticky neprerušovanú a bezproblémovú prevádzku napríklad dúchadiel, podávačov, čerpadiel, inštalácií ústredného kúrenia, automatizácie atď.
- LCD displej s najdôležitejšími parametrami
- Pevné a kompaktné puzdro

Aké zariadenia napája SinusPRO 2000S 24V?
- Spotrebná elektronika, napríklad: televízory, tunery, Hi-Fi, DVD
- Domáce spotrebiče, napríklad: chladničky, mikrovlnné rúry, mixéry, hriankovače
- Kancelárske vybavenie, napríklad: tlačiarne, faxy, počítače, monitory
- Elektrické náradie, napríklad: vŕtačky, brúsky
- Čerpadlá, kompresory
Prečo sa oplatí použiť napájací zdroj SinusPRO 2000S 24V?
• Konštrukcia založená na efektívnom toroidnom transformátore
• Široký rozsah vstupnej frekvencie, automatická detekcia 50/60Hz
• Kompletný rozsah ochrán a alarmov: preťaženie, skrat, prepätie a podpätie, teplotná ochrana
• LCD displej informujúci o aktuálnej prevádzke stav zariadenia, okrem iného. vstupné a výstupné napätie, napätie batérie a nabíjanie
DÔLEŽITÉ! Odporúčame používať špeciálne olovené akumulátory AGM/Gel, ktoré sú určené na vyrovnávaciu/cyklickú prevádzku a hlboké vybíjanie. Pripojenie autobatérií, ktoré nie sú určené na takúto prevádzku, k meniču môže viesť k poškodeniu meniča/batérie. Tiež by ste nemali pripájať batérie LiFePO4, kvôli odlišným charakteristikám nabíjania/vybíjania, ako ponúka napájací zdroj Sinus PRO E, W, S.
Pre prácu s batériami LiFePO4 odporúčame použiť sériu Sinus PRO ULTRA od VOLT Polska.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne meniče (invertory) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.4 kg |
| EAN: | 5903111886417 |
| Certifikát: | CE |
| Displej: | LCD |
| Chladenie: | 1 × ventilátor |
| Menovitý výkon: | 1400 W |
| Počet fáz: | jednofázový |
| Prevádzková teplota: | 0 °C až 40 °C |
| Rozmery: | 312 × 310 × 167 |
| Typ: | Off-grid |
| Výstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Napätie batérie: | 24 V |
| Rozhranie: | RS-232, USB, Wi-Fi, Bluetooth |
| Skladovacia teplota: | -15 °C až 60 °C |
| Hlučnosť: | 45 dB |
| Priebeh výstupného napätia: | Čistá sínusoida |
| ? Produkt: | Solárny menič |
| Max. napätie naprázdno FV: | 100 V DC |
| Max. vstupné napätie FV: | 100 V |
| Max. výkon FV panelov: | 2000 W |
| Nabíjacie napätie (Bulk): | 27 V DC |
| Nabíjacie napätie (Float): | 27 V DC |
| Prúd nabíjania AC: | 20 A |
| Prúd nabíjania MPPT: | 40 A |
| Rozsah napätia batérie: | 21-30 V |
| Rozsah napätia FV panelov: | 25-100 V DC |
| Rozsah napätia MPPT: | 25-100 V DC |
| Rozsah vstupného napätia AC: | 140-275 V AC |
| Rozsah výstupného napätia: | 190-245 V AC |
| Špičkový výkon: | 2000 W |
| Účinnosť meniča: | 90-93 % |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

