Solárny menič SINUS PRO 7000S | 48/230V | 5000/7000W | 80A MPPT
Kód: 3SPS700048


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Núdzový zdroj SinusPRO 7000S 48V slúži na napájanie elektrických zariadení vyžadujúcich striedavé napätie 230V zo 48V jednosmerných batérií.
Zabudovaný solárny regulátor umožňuje dodatočne využívať solárnu energiu na nabíjanie batérií a napájanie pripojenej záťaže.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Automatický stabilizátor sieťového napätia AVR
- Sieťová nabíjačka na nabíjanie pripojenej batérie
- Čistý menič SINUS založený na toroidnom transformátore
- Možnosť pripojenia solárnych panelov
- Zabudovaný toroidný transformátor kompenzuje rôzny jalový výkon prijímačov (možno kombinovať kapacitnú, indukčnú a odporovú záťaž), a veľmi pružne reaguje na preťaženie, napr. štartovacie čerpadlá, kompresory, motory
- Menič môže pracovať v režime UPS, ktorý zaisťuje prakticky neprerušovanú a bezproblémovú prevádzku napríklad dúchadiel, podávačov, čerpadiel, inštalácií ústredného kúrenia, automatizácie atď.
- LCD displej s najdôležitejšími parametrami
- Pevné a kompaktné puzdro

Aké zariadenia napája SinusPRO 7000S 48V?
- Spotrebná elektronika, napríklad: televízory, tunery, HI-FI, DVD
- Domáce spotrebiče, napríklad: chladničky, mikrovlnné rúry, mixéry, hriankovače
- Kancelárske vybavenie, napríklad: tlačiarne, faxy, počítače, monitory
- Elektrické náradie, napríklad: vŕtačky, brúsky, štvorce
- Čerpadlá, kompresory

Prečo sa oplatí použiť napájací zdroj SinusPRO 7000S 48V?
• Konštrukcia založená na efektívnom toroidnom transformátore
• Široký rozsah vstupnej frekvencie, automatická detekcia 50/60Hz
• Kompletný rozsah ochrán a alarmov: preťaženie, skrat, prepätie a podpätie, teplotná ochrana
• LCD displej informujúci o aktuálnej prevádzke stav zariadenia, okrem iného. vstupné a výstupné napätie, napätie batérie a nabíjanie
DÔLEŽITÉ! Odporúčame používať špeciálne olovené akumulátory AGM/Gel, ktoré sú určené na vyrovnávaciu/cyklickú prevádzku a hlboké vybíjanie. Pripojenie autobatérií, ktoré nie sú určené na takúto prevádzku, k meniču môže viesť k poškodeniu meniča/batérie.
Tiež by ste nemali pripájať batérie LiFePO4, kvôli odlišným charakteristikám nabíjania/vybíjania, ako ponúka napájací zdroj Sinus PRO E, W, S.
Pre prácu s batériami LiFePO4 odporúčame použiť sériu Sinus PRO ULTRA od VOLT Polska.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne meniče (invertory) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 32.1 kg |
| EAN: | 5904100450206 |
| Certifikát: | CE |
| Displej: | LCD |
| Chladenie: | 2 × ventilátor |
| Menovitý výkon: | 5000 W |
| Počet fáz: | jednofázový |
| Prevádzková teplota: | 0 °C až 40 °C |
| Rozmery: | 470 × 392 × 211 |
| Typ: | Off-grid |
| Výstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Napätie batérie: | 48 V |
| Rozhranie: | RS-232, USB, Wi-Fi, Bluetooth |
| Skladovacia teplota: | -15 °C až 60 °C |
| Hlučnosť: | 45 dB |
| Priebeh výstupného napätia: | Čistá sínusoida |
| ? Produkt: | Solárny menič |
| Max. napätie naprázdno FV: | 150 V DC |
| Max. vstupné napätie FV: | 150 V |
| Max. výkon FV panelov: | 7000 W |
| Nabíjacie napätie (Bulk): | 56,4 V DC |
| Nabíjacie napätie (Float): | 54 V DC |
| Prúd nabíjania AC: | 20 A |
| Prúd nabíjania MPPT: | 80 A |
| Rozsah napätia batérie: | 42-60 V |
| Rozsah napätia FV panelov: | 60-150 V DC |
| Rozsah napätia MPPT: | 60-150 V DC |
| Rozsah vstupného napätia (FP): | 60VDC-150VDC |
| Rozsah vstupného napätia AC: | 170-270 V AC |
| Rozsah výstupného napätia: | 216-245 V AC |
| Špičkový výkon: | 7000 W |
| Účinnosť meniča: | 90-93 % |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

