200W | Flexibilný fotovoltický panel MONO FLEX 18V | 1585x700mm
Kód: 5PANELPV200


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monokryštalický flexibilný fotovoltický panel MONO FLEX má účinnosť premeny buniek viac ako 22%.
Panel je pokrytý matnou PET fóliou a laminovanou EVA fóliou. Panel je vodotesný, ideálny pre inštaláciu do systémov.
Mimoriadne flexibilné riešenie - vďaka možnosti ohnúť panel až o 30 stupňov sa dokonale prispôsobí akémukoľvek povrchu, použitie na lodiach, strechách karavanov a domácich fotovoltických inštaláciách.
Pohodlná inštalácia: Každý solárny modul MONO FLEX je vybavený 4 montážnymi otvormi a káblami s konektormi MC4.
Záruka kvality:
✶ Skúška elektrickej izolácie
✶ Test odolnosti voči vonkajším podmienkam
✶ Hot-spot test
✶ Test odolnosti voči UV žiareniu
✶ Test odolnosti proti zmenám teploty a nárazom krupobitia
✶ Test odolnosti proti vlhkosti
✶ Test vytrvalosti
✶ Skúška odolnosti proti mechanickému zaťaženiu
Približný čas nabíjania batériw
V tabuľke nižšie je uvedený čas potrebný na nabitie batérií dostupných na trhu v závislosti od výkonu fotovoltického systému.
180W solárna batéria bez problémov nabije 40Ah batériu približneza 6 hodín.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne panely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.6 kg |
| EAN: | 5904100451388 |
| Dĺžka kábla: | 0,9 m |
| Pracovná teplota: | -40 °C až 85 °C |
| Rozmery: | 1585 x 700 x 3 mm |
| Tolerancia výkonu::: | ± 3 |
| Typ konektora: | MC4 |
| Výrobca: | Volt |
| Maximálne napätie systému: | 1000 V |
| Maximálny výkon (Pmax): | 200 W |
| Napätie naprázdno (Voc): | 22,46 V |
| Nominálny prúd poistky: | 15 A |
| Povrchová úprava: | EVA, PET |
| Pracovné napätie (Vmp): | 18,72 V |
| Prevedenie panelu: | Flexibilný |
| Prúd pri max. výkone (Imp): | 10,68 A |
| Skratový prúd (Isc): | 11,54 A |
| Stupeň krytia: | IP65 |
| Typ článku: | Monokryštalický |
| Účinnosť článkov: | 22 % |
| Účinnosť modulu: | 18 |
| Vlastnosti: | Ohýbateľný do 30° |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

