Solárny menič SINUS PRO ULTRA 4000 | 24/230V | 2000/4000W + 60A MPPT (145V)
Kód: 3SSH200024
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Solárny menič SINUS PRO ULTRA 4000 je zariadenie, ktoré v sebe spája niekoľko funkcií: invertor, solárnu nabíjačku a nabíjačku batérií.
Prehľadný LCD displej umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou tlačidiel pre nastavenia ako: prúd nabíjania batérie, priorita AC/solárnej nabíjačky, prípustné vstupné napätie v závislosti od rôznych aplikácií.

Najdôležitejšie vlastnosti:
- Čistý sínus
- Konfigurovateľný rozsah vstupného napätia pre domáce spotrebiče a počítače pomocou nastavení LCD displeja
- Konfigurovateľný nabíjací prúd batérie v závislosti od aplikácie vďaka nastaveniam LCD displeja
- Konfigurovateľná priorita AC/solárneho nabíjania vďaka nastaveniam LCD displeja
- Kompatibilita so sieťovým napätím alebo výkonom generátora
- Automatický reštart po obnovení napájania striedavým prúdom
- Ochrana proti skratu, preťaženiu a tepelná ochrana
- Moderný dizajn nabíjačky zaisťuje optimálne nabíjanie batérie
- Funkcia studeného štartu
Aké zariadenia napája SINUS PRO ULTRA 4000?
- Spotrebná elektronika, napríklad: televízory, tunery, Hi-Fi, DVD
- Domáce spotrebiče, napríklad: chladničky, mikrovlnné rúry, mixéry, hriankovače
- Kancelárske vybavenie, napríklad: tlačiarne, faxy, počítače, monitory
- Elektrické náradie, napríklad: vŕtačky, brúsky
- Čerpadlá, kompresory
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne meniče (invertory) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.7 kg |
| EAN: | 5904100450732 |
| Certifikát: | CE |
| Displej: | LCD |
| Chladenie: | 1 × ventilátor |
| Menovitý výkon: | 2000 W |
| Počet fáz: | jednofázový |
| Prevádzková teplota: | 0 °C až 40 °C |
| Rozmery: | 224 × 337 × 97 |
| Typ: | Off-grid |
| Výstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Napätie batérie: | 24 V |
| Rozhranie: | RS-232, USB |
| Skladovacia teplota: | -15 °C až 60 °C |
| Hlučnosť: | 45 dB |
| Priebeh výstupného napätia: | Čistá sínusoida |
| ? Produkt: | Solárny menič |
| Max. napätie naprázdno FV: | 120 V DC |
| Max. vstupné napätie FV: | 120 V |
| Max. výkon FV panelov: | 4000 W |
| Maximálny nabíjací prúd z panelového systému: | Imp do 60 A |
| Maximálny nabíjací prúd zo siete: | 10/20 A |
| Nabíjacie napätie (Bulk): | 28,2 V DC |
| Nabíjacie napätie (Float): | 27 V DC |
| Prúd nabíjania AC: | 10-20 A |
| Prúd nabíjania MPPT: | 60 A |
| Rozsah napätia batérie: | 21-30 V |
| Rozsah napätia FV panelov: | 30-120 V DC |
| Rozsah napätia MPPT: | 30-120 V DC |
| Rozsah Vmp z panelov: | 30VDC-120 VDC |
| Rozsah vstupného napätia AC: | 170-280 V AC |
| Rozsah výstupného napätia: | 220-240 V AC |
| Špičkový výkon: | 4000 W |
| Účinnosť meniča: | 90-93 % |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

