4Ah Batéria AGM CUBE IP54 6V VRLA GEL DEEP CYCLE
Kód: AGM6V4-5AH-J


Súvisiaci tovar
LiFePO4 batéria Qoltec 150Ah je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria Qoltec 9Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Batéria Qoltec 7Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Vysoká kapacita 200Ah s dlhou životnosťou až 6000 cyklov Integrovaný BMS systém pre maximálnu...
Batéria LiFePO4 12.8 V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
LiFePO4 batéria Qoltec 200Ah je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Extrémna životnosť: Až 10 000 cyklov a životnosť viac ako 10 rokov. Vysoká kapacita: Každý...
Podrobný popis

Nová kvalita pre jednoduchší každodenný život
Batéria AGM Cube IP54 je nová kvalita batérií GC, ktorá sa zameriava na bezpečnosť používateľa, čo potvrdzuje certifikát IP54.
Číslo "5" znamená vysokú ochranu proti prístupu k nebezpečným častiam a prachotesnosť a číslo "4" znamená vodotesnosť a ochranu proti striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru.
Vďaka tomu
si môžete byť istí, že batéria AGM bude maximálne bezpečná aj pre začínajúceho používateľa.

Životnosť až 5 rokov a bezpečná prevádzka vašich zariadení
AGM (Absorbent Glass Mat) je technológia, pri ktorej je elektrolyt s vysokou hustotou energie vložený do separátorov sklenenej rohože, čo zabraňuje jeho vytekaniu. Vďaka tomu môže batéria pracovať v akejkoľvek polohe a predstavuje skvelú a bezpečnú alternatívu ku klasickým oloveným batériám.
Batéria AGM Cube IP54 od GC zaručuje spoľahlivú prevádzku aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Skladá sa z extrémne odolného a tesného obalu, ktorý chráni vnútorné komponenty batérie pred otrasmi, nárazmi, prachom a vodou.

Cyklická a vyrovnávacia prevádzka
Naša batéria AGM Cube IP54 je určená na cyklickú aj vyrovnávaciu prevádzku.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie AGM/GEL |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| EAN: | 5904326375680 |
| Cyklické nabíjanie: | 7.2 - 7.5V (-15mV/C) |
| Kapacita: | 4.5 Ah |
| Kapacita podľa teploty: | (40°C - 102%) | (25°C - 100%) | (0°C - 85%) | (-15°C - 65%) |
| Kód produktu: | AGM6V4-5AH-J |
| Max. vybíjací prúd: | 3C |
| Maximálny nabíjací prúd: | 1.35 A |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 6.75 - 6.90 V (-10 mV/C) |
| Napätie: | 6 V |
| Rozmery: | 70 x 47 x 101 mm |
| Rozsah kapacity: | menej ako 10Ah |
| Samovybíjanie: | 2% za mesiac (pri 25°C) |
| Stupeň ochrany: | IP54 |
| Terminál: | Faston 187 (F1) |
| ? Typ batérie: | VRLA |
| vnútorný odpor:: | ≤ 30 mΩ (pri 25°C) |
| Výrobca: | Green Cell |
| Životnosť: | nad 5 rokov + |
| Celková výška (s konektormi): | 105 mm |
Inteligentná nabíjačka s mikroprocesorom s dvoma prevádzkovými rozsahmi: 12V 25A a 24V 12A....
Kompaktná 12W nabíjačka pre 12V olovenú batériu AGM GEL STD. Zariadenie automaticky riadi proces...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka s displejom pre Ni-Cd a Ni-MH batérie typu R03/AA...
Napätie: 42V | Prúd: 4A | Vstup: Cannon Kvalitná nabíjačka značky GreenCell Určené pre pre...
univerzálny procesor s automatickou diagnostikou a 8 nezávislými nabíjacími kanálmi a 5V/1A USB...
Inteligentná automatická nabíjačka s prepínaním režimov pre 3-stupňové nabíjanie rôznych typov...
Nabíjačka Green Cell vyrobená z vysoko kvalitných materiálov a s využitím moderných...
Inteligentna ładowarka sterowana mikroprocesorem do ładowania akumulatorów o napięciu 12V z...
Inteligentná DC-DC nabíjačka zo série Monolith zaručuje správne a stabilné nabíjanie 12V batérií...
Automatická nabíjačka LCD 12V 4A / 6V 2A COMPACT je automatická nabíjačka s 7-stupňovým nabíjaním...
Nová verzia so zmenenou nabíjacou zásuvkou na USB TYP C superkapacitná batéria vo veľkosti 9V...
Podporuje 12V a 24V batérie Umožňuje nabitie batérií na takmer 100 % ich pôvodnej kapacity Plne...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

