Batéria AGM| 12V | 65Ah | bezúdržbová
Kód: EX.19003


Súvisiaci tovar
Zdroje série Pure Sine Wave sú núdzové napájacie zdroje navrhnuté špeciálne na udržanie napájania...
Prenosná zásuvka - automobilový menič je zariadenie, ktoré umožňuje používať vaše elektrické...
- Auto režim pre GEL, SLA, WET, DEEP CYCLE, EFB a vápnikové batérie,- Režim AGM určený pre...
Batériu AGM s kapacitou 65Ah je možné použiť v systémoch núdzového napájania. Bude dobre fungovať...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Akumulátor LiFePO4 12,8V Green Cell — Až 3x ľahší ako iné typy akumulátorov. Spoľahlivý a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Dlhá životnosť: Až 2000 nabíjacích cyklov s 80% kapacitou. Vysoký výkon: Výstupný prúd...
Extrémna životnosť: Až 6000 cyklov (cca 10+ rokov prevádzky). Nízka hmotnosť: Len 5,6 kg (o...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Batéria Qoltec 50Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Extrémna životnosť: Až 10 000 cyklov a životnosť viac ako 10 rokov. Vysoká kapacita: Každý...
Podrobný popis
Batéria AGM - 12V | 65Ah
Neprerušiteľný zdroj napájania (UPS), elektrický napájací systém (EPS), záložné záložné napájanie, núdzové osvetlenie, železničný signál, letecký signál. Poplašný a zabezpečovací systém, elektronické prístroje a zariadenia, komunikačné napájanie, jednosmerné napájanie, automatický riadiaci systém.
Technológia Absorbent Glass Mat (AGM)
Bezúdržbové olovené batérie, v ktorých je elektrolyt zachytený v separátore. Špeciálne sklenené vlákna v batériách AGM absorbujú elektrolyt, čo sa premieta do výrazného zvýšenia cyklu práce. To umožňuje viacnásobné nabitie a vybitie batérie bez toho, aby došlo k zníženiu jej prevádzkových parametrov.
Olovené batérie sú určené pre extrémne podmienky použitia. Vďaka pokročilej technológii AGM poskytujú maximálny výkon po dlhú dobu a bezúdržbovú prevádzku.


Využitie:
- Solárne systémy
- Záložné zdroje (UPS)
- Elektrické systémy napájania (EPS)
- Núdzové osvetlenie
- Signalizácia
- Bezpečnostné systémy
- Elektronické zariadenia
- Telekomunikačné systémy
- Zdroje jednosmerného prúdu
- Systémy automatického riadenia
Výhody technológie AGM:
- Bezúdržbová prevádzka
- Vysoká odolnosť voči vibráciám a nárazom
- Nízke samovybíjanie
- Dlhá životnosť
- Možnosť montáže v akejkoľvek polohe

Investujte do kvality a spoľahlivosti s akumulátorom EXTRALINK AGM 12V 65Ah!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie AGM/GEL |
|---|---|
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu)Mesiacov |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| EAN: | 5903148919003 |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita: | 65 Ah |
| Napätie: | 12 V |
| Ochrana proti hlbokému vybitiu: | Áno |
| Ochrana proti prepätiu: | Áno |
| Ochrana proti preťaženiu: | Áno |
| Rozmery: | 350 x 175 x 166 mm |
| Terminál: | B4 (M6 Bolt) |
| Typ: | VRLA AGM |
| ? Typ batérie: | AGM, Bezúdržbová |
| Výrobca: | EXTRALINK |
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) Mesiacov |
| Značka: | AGM |
| Životnosť: | cca 5 rokov |
| Položka bola vypredaná… | |
Nabíjačka SMART 6V/12V/24V 15A A80 je prvá na trhu s mikroprocesorovým systémom riadenia a...
Inteligentna ładowarka sterowana mikroprocesorem do ładowania akumulatorów o napięciu 12V z...
Vďaka svojej modernej konštrukcii, umožňuje nabiť batérie takmer na 100 % ich pôvodnej kapacity...
Objavte výkon a spoľahlivosť s cylindrickou nabíjačkou Li-ion batérií everActive LC-100. Tento...
Rýchle nabíjanie: Plne nabité batérie už za 4,5 hodiny. Všestrannosť: Nabíja 2x AA NiMH...
Inteligentná automatická nabíjačka s prepínaním režimov pre 3-stupňové nabíjanie rôznych typov...
Podporuje 12V a 24V batérie Umožňuje nabitie batérií na takmer 100 % ich pôvodnej kapacity Plne...
4 nezávislé nabíjacie kanály pokročilý procesor riadiaci proces nabíjania s funkciou „delta V“....
Univerzálna nabíjačka pre batérie Wet, Gel, MF, EFB a AGM s automatickým výberom napätia Široká...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie 12V a 24V akumulátorov s LCD...
Vďaka svojej modernej konštrukcii, umožňuje nabiť batérie takmer na 100 % ich pôvodnej kapacity...
Viacúčelová nabíjačka a powerbanka: nabíja Li-ion batérie tvaru valec 18650, 20700 a 21700 a...
Inteligentná nabíjačka s mikroprocesorom pre Ni-Cd a Ni-MH batérie typu R03/AA R6/AAA, ideálna...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

