Nabíjačka batérii Ni-MH pre AA / AAA R6 R03 s Micro USB a USB-C VitalCharger
Kód: GRADGC01


Súvisiaci tovar
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Kapacita: 950mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Kapacita: 950mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Univerzálna USB-C nabíjačka GC PowerGaN nabije váš ultrabook (napr. Apple, Microsoft), tablet...
Inteligentná nabíjačka s mikroprocesorom pre Ni-Cd a Ni-MH batérie typu R03/AA R6/AAA, ideálna...
Bezúdržbová prevádzka: Žiadne dopĺňanie elektrolytu, žiadne starosti. Dlhá...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Podrobný popis

Vďaka univerzálnej nabíjačke batérií GC VitalCharger vybavenej Micro a USB-C portom poskytnete svojim zariadeniam nepretržitý prístup k energii.
Rezignujte na jednorazové alkalické batérie a prispejte k ochrane životného prostredia.
.jpg)
LED diódy vás budú informovať v akom štádiu nabíjania sa každá z batérií nachádza.
Zostavte si vlastnú sadu a nabíjajte jednu až štyri batérie typu AA alebo AAA súčasne.
Premyslený dizajn zabraňuje vypadávaniu batérii a umožňuje ich jednoduché vkladanie a vyberanie.
Odolné puzdro z ABS plastu s protišmykovými prvkami.
.jpg)
GC VitalCharger je možné použiť s akýmkoľvek zdrojom energie, bez ohľadu na to, či máte nástennú nabíjačku, nabíjačku do auta, notebook alebo power banku.
Zapojte ho do USB portu a proces nabíjania sa spustí automaticky.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5907813961328 |
| Farba: | Čierna |
| Kód produktu: | GRADGC01 |
| Napätie: | 1,5 V |
| Prúd: | 1.2 A |
| Stav: | Nový |
| ? Typ batérie: | AA, AAA |
| Typ nabíjačky: | Do siete |
| Výkon: | 0.5 W |
| Výrobca: | Green Cell |
| Záruka: | 24 Mesiacov |
| Typ nabíjaného zariadenia: | Batéria |
| Vstup nabíjačky: | Micro-USB, USB-C |
Nový originálny displej Innolux N140HCA-EAC s matným displejom. Verzia SLIM . Displej sa pripája...
Nový originálny displej Innolux N140HCE-EN2 s matným displejom. Verzia SLIM . Displej sa pripája...
Nabíjačka SMART 6V/12V/24V 15A A80 je prvá na trhu s mikroprocesorovým systémom riadenia a...
Rýchle a efektívne nabíjanie:Možnosť nabíjania až štyroch akumulátorov súčasne s plným nabitím za...
Vďaka svojej modernej konštrukcii, umožňuje nabiť batérie takmer na 100 % ich pôvodnej kapacity...
ideálne pre auto, motocykle, olovené, gélové, AGM batérie typ - digitálny, pulzný nabíjací prúd...
Pokročilá inteligentná nabíjačka s prúdom 90 A pre rôzne 12V batérie vrátane AGM, GEL, SLA a...
Nabíjačka Green Cell s funkciou diagnostiky - analýza technického stavu batérie a automatický...
Pokročilá inteligentná nabíjačka 10A pre rôzne 24V batérie vrátane AGM, GEL, SLA a LiFePO4. Tri...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka s displejom pre Ni-Cd a Ni-MH batérie typu R03/AA...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

