Hybridný off-grid solárny invertor 6kVA| 6kW | 120A | MPPT | LCD | WiFi | BMS | Sine
Kód: 53873


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Buďte energeticky nezávislí
Ako funguje hybridný menič v režime off-grid?
Účinnosť fotovoltaickej inštalácie závisí od výberu vhodného striedača, teda solárneho. V tomto systéme zohráva kľúčovú úlohu menič, ktorý mení jednosmerný prúd produkovaný fotovoltaickými panelmi na striedavý striedavý prúd používaný domácimi spotrebičmi . Off-grid hybridný invertor spája fotovoltaickú inštaláciu, zásobník energie a elektrickú sieť .
Využíva prebytočnú slnečnú energiu na napájanie prijímačov a nabíjanie batérie. Keď je produkcia energie väčšia ako aktuálna potreba, prebytočný prúd je možné preniesť na nabíjanie LiFePO4, AGM, GEL batérií alebo na skladovanie energie, čo umožňuje uskladnenie energie na neskoršie použitie, napr. Hybridný invertor sa môže automaticky prepnúť do režimu vypnutej siete a napájať ho z batérií .
Prečo sa oplatí zvoliť hybridný menič?
Pokročilé funkcie správy energie: BMS, MPPT regulátor nabíjania, Wi-Fi
- Invertor s čistým sínusovým meničom,
- automatický reštart po obnovení striedavého prúdu,
- prehľadný, multifunkčný 4,3-palcový dotykový LCD displej ,
- MPPT regulátor nabíjania s výkonom 120A ,
- možnosť napájania zo siete alebo z generátora,
- možnosť meniť nastavenia priority AC/solárnej nabíjačky cez LCD displej,
- inteligentná konštrukcia nabíjačky zaisťujúca optimálny výkon batérie ,
- konfigurovateľný rozsah vstupného napätia pre domáce spotrebiče a osobné počítače pomocou nastavení na paneli LCD displeja,
- konfigurovateľný nabíjací prúd batérie v závislosti od zariadení a osobných počítačov prostredníctvom nastavení na LCD displeji,
- funkcia studeného štartu,
- vstavané Wi-Fi pre mobilné monitorovanie (k dispozícii je aplikácia pre Android/iOS) ,
- vyhradený komunikačný port pre BMS (RS485, CAN-BUS, Rs232) ,
- Kryt s RGB diódami
Získajte maximum zo svojej technológie MPPT
Zvýšená výroba elektriny s výrazným poklesom prevádzkových nákladov
Invertor na nabíjanie batérií využíva moderný MPPT regulátor nabíjania s výkonom 120A , ktorý maximalizuje spotrebu energie z fotovoltaických panelov pomocou pokročilej technológie sledovania bodu maximálnej spotreby energie. Táto funkcia výrazne ovplyvňuje účinnosť fotovoltaickej inštalácie - dokážu udržať vysoký výkon aj pri slabom slnečnom svetle. Okrem toho regulátor riadi prevádzku batérie a proces nabíjania a chráni batériu pred poškodením.
Systém správy batérie (BMS)
Neustále sledovanie prevádzkových parametrov batérie
Vstavaný systém správy batérií BMS je rozhodujúci pre dlhodobú životnosť batérie v systéme mimo siete. BMS monitoruje a riadi parametre batérie, zabezpečuje optimálne nabíjanie a vybíjanie a chráni pred preťažením alebo nadmerným vybitím . Vďaka tomu sa užívatelia môžu tešiť zo spoľahlivého zdroja energie po mnoho rokov.
Multifunkčný dotykový LCD displej
Neustále sledovanie prevádzkových parametrov batérie
Výrobok je vybavený multifunkčným, dotykovým, ľahko použiteľným LCD displejom s ovládacím panelom, ktorý uľahčuje sledovanie celej fotovoltaickej inštalácie. Umožňuje konfigurovať rozsah vstupného napätia pre domáce zariadenia a osobné počítače alebo zmeniť nastavenia priority AC/solárnej nabíjačky. Displej navyše ukladá dáta a informuje o poruchách , pričom vhodne reaguje, ak niektorý z parametrov prekročí normu. Ak dôjde k poruche, menič sa vypne .
Ľahko spravujte a monitorujte

Vzdialená správa pomocou vyhradenej mobilnej aplikácie
Pomocou mobilnej aplikácie SmartESS pre zariadenia so systémom iOS a Android môžu používatelia monitorovať a ovládať zariadenie prostredníctvom svojich smartfónov . To umožňuje rýchlu detekciu možných porúch alebo zníženia výkonu v inštalácii.
Jedinečná kombinácia funkčnosti a estetiky
RGB LED podsvietenie
Kryt solárneho invertoru s RGB diódami je atraktívnym dizajnovým prvkom pre moderné priestory v kombinácii s funkčnosťou. Použitie RGB diód umožňuje dynamickú zmenu farieb krytu . RGB LED podsvietenie nielenže dodáva estetiku, ale zohráva aj praktickú úlohu pri informovaní používateľov o poruche.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne meniče (invertory) |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10.7 kg |
| EAN: | 5901878538730 |
| Ďalšie informácie: | AGM, GEL, Podporuje BMS, batériu DEEP CYCLE, podporuje LiFePO4 |
| Displej: | LCD, dotykový panel |
| Chladenie: | 2 × ventilátor |
| Menovitý výkon: | 6000 W |
| Napätie: | 48 V |
| Počet fáz: | jednofázový |
| Prevádzková teplota: | -10 až 50 °C |
| Rozmery: | 465 × 300 × 115 mm |
| Typ: | Off-grid |
| Výrobca: | Qoltec |
| Výstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Bezpečnosť: | Ochrana proti skratu, Ochrana pred preťažením, Ochrana pred prehriatím, Ochrana pred prebíjaním |
| Obsah balenia: | 1 x Návod na použitie 1 x CD 1 x Poistka 1 x Protokol inštalácie zariadenia 1 x Záručný list, 1 x solárny invertor 1 x komunikačný kábel RS-232 |
| Rozhranie: | BMS, RS-232, USB, Wi-Fi |
| Skladovacia teplota: | -15 až 60 ℃ |
| Čas prepínania: | 10 ms (UPS), 20 ms (domáce spotrebiče) ms |
| Hlučnosť: | 45 dB |
| Priebeh výstupného napätia: | Čistá sínusoida |
| ? Produkt: | Solárny menič |
| Max. napätie naprázdno FV: | 500 V DC |
| Max. vstupné napätie AC: | 300 V AC |
| Max. výkon FV panelov: | 6000 W |
| Menovité vstupné napätie AC: | 230 V AC |
| Nabíjacie napätie (Bulk): | 56,4 V DC |
| Nabíjacie napätie (Float): | 54 V DC |
| Prúd nabíjania MPPT: | 120 A |
| Rozsah napätia MPPT: | 60-450 V DC |
| Rozsah vstupného napätia AC: | 170-280 / 90-280 V AC |
| Špičkový výkon: | 12000 W |
| Štartovacie napätie MPPT: | 60 V DC |
| Účinnosť meniča: | 90-93 % |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

