Batéria AGM | 12V | 14Ah |max. 210A

Kód: 53045
Akcia Novinka
€42 –17 %
Batéria AGM | 12V | 14Ah |max. 210A
€42 –17 % €34,80 / ks €29 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia
  • Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kde batéria pracuje cyklicky.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma 7 rokov na trhu
Slovenská firma
Sme Slovenská firma ktorá na trhu pôsobí od roku 2015

Podrobný popis

Stabilný zdroj energie

 

agm Pri vykonávaní každodenných činností alebo v práci určite používate zariadenia, ktoré na efektívnu prácu potrebujú elektrickú energiu. Niektoré z nich čerpajú energiu zo siete, iné potrebujú na prevádzku batériu. Ide napríklad o elektronické hračky, štvorkolky, zdroje neprerušiteľného napájania (UPS) alebo zdravotnícku techniku. Aby sme im poskytli stabilný a bezpečný zdroj elektrickej energie, pripravili sme širokú škálu riešení. Prezrite si našu ponuku gélových batérií a vyberte si variant, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám.

Bezpečné a bezúdržbové

Batérie navrhujeme v súlade s najnovšou technológiou AGM, ktorá im umožňuje pracovať dlhšie vďaka procesu pomalého vybíjania. Cíťte sa bezpečne – ich výhodou je tesnosť, odolnosť voči vysokým teplotám a rôznym druhom otrasov. Zariadenia napájané týmto spôsobom budú fungovať bez problémov po dlhú dobu. Naše gélové batérie sú bezúdržbové počas celej svojej životnosti a môžu vydržať až 10 rokov.

Jedna batéria, dve možnosti prevádzky

 

agm Zaujíma vás, kde je najlepšie použiť našu batériu? Ako stály zdroj energie alebo núdzové napájanie zariadení zvyčajne pripojených k elektrickej sieti? Odpoveď znie: bude to fungovať perfektne v oboch situáciách. Môžete s ním zaobchádzať ako s batériou, ktorá nabíja a potom napája vaše zariadenie. Máte tiež možnosť zaistiť bezpečnosť zariadení, ktoré sú k nemu pripojené v prípade náhleho výpadku prúdu alebo prepätia.

Spoľahlivý z každého uhla

 

agm Keď si kúpite našu batériu, získate plnú záruku spoľahlivosti. Funguje bez ohľadu na to, v akej polohe ho namontujete. Chcete, aby vaše zariadenie pracovalo na plné obrátky bez obmedzení – teraz si môžete byť istí, že dostane potrebnú dávku energie bez kompromisov.

Dôvera potvrdená zárukou

 

Záleží vám na kvalite produktu, ktorý kupujete, a preto sú naše projekty a riešenia zamerané na splnenie vašich očakávaní. Na každú nami ponúkanú batériu sa vzťahuje záruka 24 mesiacov od dátumu nákupu.

Dodatočné parametre

Kategória: Batérie AGM
Záruka: 24Mesiacov
Hmotnosť: 3.6 kg
Aplikácia: Poplašné systémy, monitorovanie UPS, elektronické hračky, motocykle, štvorkolky, skútre, vysokozdvižné vozíky, golfové vozíky, i
Cyklické nabíjanie: 14,4 V - 15,0 V
Kapacita: 14 Ah
Načítanie vyrovnávacej pamäte:: 13,5 V - 13,8 V
Napätie: 12 V
Záruka: 24 Mesiacov
Životnosť: 10 rokov (pri prevádzke s UPS)
Konektory: Fast-on 250 (T2)
Nárazový prúd: 210 A
Rozmery (D/H x Š x V): 95 x 150 x 97 mm mm
Značky: Qoltec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: